Başlık bulamadım yardım :)

Flash - Başlık bulamadım yardım :) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba flashda yaptığım bir çalışmada takıldığım bir yerde yardımcı olmanızı isteyeceğim. Flashda çizilmiş veya resim olarak eklenmiş bir nesneyi bir dikdörtgen içinde en sona kadar mouse ile tutup ...

JaBaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JaBaL

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Dosya23

Alt 14-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba flashda yaptığım bir çalışmada takıldığım bir yerde yardımcı olmanızı isteyeceğim.

Flashda çizilmiş veya resim olarak eklenmiş bir nesneyi bir dikdörtgen içinde en sona kadar mouse ile tutup çektiğimizde başka bir sahnenin açılmasını istiyorum.Örnek vericek olursak, iphoneda ekran kilidini açmak için kilid aç bölümünü elimizle tutup en sağa çektiğimizde ekran kilidi açılıyor, bende bu mantıkla çalışan birşey istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

JaBaL

Alt 15-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmudur yardım edebilecek ?
Bu mesajdan alıntı yap
fatihkaradeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkaradeniz

Hiç Biri / Ordu

Alt 16-02-2012 #3
iki frame yap birinciye butonu koy sayfa kenarında bir alan belirle. butona drag özelliği kazandır ve buton o alana sürüklendiğinde kenarda belirlediğin alana geldiğinde nextframe ile ikinci frameye geçişi sağla.
mantık bu Başlık bulamadım yardım :)
Bu mesajdan alıntı yap

JaBaL

Alt 17-02-2012 #4
Uğraştım ama actionscript bilgim çok az olduğu için drag ve next frame gibi komutları düzgün bir şekilde veremiyorum biraz daha detaylı anlatabilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap