İş başvurusu için yaptığım salon modellemesi

3D Studio Max - İş başvurusu için yaptığım salon modellemesi Sponsorlu Bağlantılar İş başvurusu için yaptığım salon modellemesi Program : 3ds Max Render : Vray Süre : 15 dk. http://3.bp.blogspot.com/--Zlx42zEtN...ma+oda+tv+.jpg...

ramazanagca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanagca

Hiç Biri / Yurtdışı

Dosya24

Alt 07-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program : 3ds Max
Render : Vray
Süre : 15 dk.

http://3.bp.blogspot.com/--Zlx42zEtN...ma+oda+tv+.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

living_legend isimli Üye şimdilik offline konumundadır

living_legend

Grafiker / Ankara

Alt 12-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Ben 3d max de yeniyim .Bazı arkadaşlardan özür dileyerek yorum yapıyorum. Sadece gördüklerim nazarında bakarsam ben iş başvurusu için olsa çok daha özenli sade ancak gösterişli bir çizimle giderdim. gösterişten kastım da render kalitesi ve kaplamaların kalitesi. mesela Tv ünitesi kaplaması abanoz olsaydı, yer parkeleri daha modern kaplamalardan seçilseydi, ortadaki sehpa her şeyden büyük olmasaydı, en azından ayakları ahşap olsaydı ve odada bu kadar resim olmasaydı (tavanı hiç saymadım) çok daha orjinal olurdu. Eleştirilerim sizi kırmasın lütfen sadece gelişme açısından belirtmek istedim. Profesyonel arkadaşlar acemi biri olarak haddimden fazla olduysa kusura bakmayın . İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
salon modelleme 3ds