İş başvurusunda bulunduğum cv örneğim

Deneme Çalışmalar - İş başvurusunda bulunduğum cv örneğim Sponsorlu Bağlantılar Görüntünün daha detaylı görünmesi için büyütüp yükledim bu yüzden kesim noktalarından (alt ve üst kısımlar) birkaçı gözükmemektedir. Kesilip yapıştırıldığı taktirde ilaç kutusu görünümü almaktadır. Gelen ilk yorumdan sonra ...

ozgurcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 04-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş başvurusunda bulunduğum  cv örneğim

Görüntünün daha detaylı görünmesi için büyütüp yükledim bu yüzden kesim noktalarından (alt ve üst kısımlar) birkaçı gözükmemektedir. Kesilip yapıştırıldığı taktirde ilaç kutusu görünümü almaktadır.

Gelen ilk yorumdan sonra başlığı hatalı açtığımı anladım. Tüm bilgilerin yazılı olduğu cv bu kutunun içinde yer aldı. Tamamen başvuru sırasında diğer cv lerden ayırd edimek için yapılmış bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaratıcı elbette ancak cv olarak kullanamazsınız; bilgileriniz çok kısıtlı. Kartvizit diyeceğim belki ama kartvizit kolay taşınabilir olmalı... Çok fonksiyonel olduğunu düşünmüyorum, ama güzel olduğunu düşünüyorum, ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 04-03-2010 #3
Yaratıcı elbette ancak cv olarak kullanamazsınız; bilgileriniz çok kısıtlı. Kartvizit diyeceğim belki ama kartvizit kolay taşınabilir olmalı... Çok fonksiyonel olduğunu düşünmüyorum, ama güzel olduğunu düşünüyorum, ellerinize sağlık...
Yorum için teşekkürler sayenize başlığı hatalı açtığımı gördüm ve gerekli bilgileri ekledim.
Bu mesajdan alıntı yap
mmm_m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmm_m

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2010 #4
bu cv yi verirsen senin ne kadar özensiz olduğunu hemen farkedilerek diğerlerinden ayırdedilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-03-2010 #5
cv güzel ama ciddi bir iş başvurusunda 1-0 malup İş başvurusunda bulunduğum  cv örneğim
Bu mesajdan alıntı yap

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 21-03-2010 #6
cv güzel ama ciddi bir iş başvurusunda 1-0 malup İş başvurusunda bulunduğum  cv örneğim
Olsun bizde rövanşı alırız :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 22-03-2010 #7
Yurt dışında ki grafiker arkadaşlarında cvleri var oldukça farklı ve yaratıcı işleri var buda bence yaratıcı bir iş ama biraz daha derlenmeli sanırım birde iş başvurularını normal cv ile yap yani ben öyle yapıyorum web sitenden downloada açabilirsin pdf olarak aslında.
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-03-2010 #8
bununla birlikte gercek cv nizide verırsenız belkı farkındalık yaratırsınız....
ama bıldıgımız cv ıllkı olmalı yoksa bu tek basına olumsuz bı ızlenım verebılır
Bu mesajdan alıntı yap
skystar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skystar

Webmaster / Amasya

Alt 22-03-2010 #9
Fikir süper ama geliştirmeniz lazım prokpektüs eklenebilir mesela kullanım şekli dozajı endikasyonları vs vs vs.

Aynı zamanda ciddi iş başvurularındada kullanabileceğinize inanıyorum youth republic firmasının blogu olan yaraticidelilik.com sitesine bakabilirsiniz çok farklı yartıcı cv ler ile başvuru alıyorlar.
Bu mesajdan alıntı yap

ozgurcuk

Webmaster / Edirne

Alt 22-03-2010 #10
Yurt dışında ki grafiker arkadaşlarında cvleri var oldukça farklı ve yaratıcı işleri var buda bence yaratıcı bir iş ama biraz daha derlenmeli sanırım birde iş başvurularını normal cv ile yap yani ben öyle yapıyorum web sitenden downloada açabilirsin pdf olarak aslında.
Bu sadece diğer cv ler den ayrılmak için bir yöntem diyelim. Cv bu kutunun içinde rulo halinde İş başvurusunda bulunduğum  cv örneğim Download a gerek yok kolaylıkla yapılabilir.

bununla birlikte gercek cv nizide verırsenız belkı farkındalık yaratırsınız....
ama bıldıgımız cv ıllkı olmalı yoksa bu tek basına olumsuz bı ızlenım verebılır
Prospektüs gibi daha detaylı bir şey olabilir dediğiniz gibi. Aslında kullanım şekli ve uyarılar şeklinde üç dört maddelik bir yazı koydum oraya.

Fikir süper ama geliştirmeniz lazım prokpektüs eklenebilir mesela kullanım şekli dozajı endikasyonları vs vs vs.

Aynı zamanda ciddi iş başvurularındada kullanabileceğinize inanıyorum youth republic firmasının blogu olan yaraticidelilik.com sitesine bakabilirsiniz çok farklı yartıcı cv ler ile başvuru alıyorlar.
Merak ettim o blogu hemen bakıyorum İş başvurusunda bulunduğum  cv örneğim

Yorumlarınız için teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cv iş başvuru örnek