Batman Üniversitesi Logo

Logo Tasarımları - Batman Üniversitesi Logo Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar oncelik ile sunu belirtim... Ben batmandan katilan bir grafikerim, batman universitesi icin daha once yapilmis olan bir logo calismasi var yanliz universite daha acilmadan batman halki logoyu ...

Batman Üniversitesi Logo
Graf!ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graf!ker

Grafiker / İstanbul

Batman Üniversitesi Logo

Alt 11-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar oncelik ile sunu belirtim... Ben batmandan katilan bir grafikerim, batman universitesi icin daha once yapilmis olan bir logo calismasi var yanliz universite daha acilmadan batman halki logoyu pek sevmediler ( yerel gazetelerde okudugum kadariyla ) bende kendimce birseyler cizmek istedim ve grafikerlerin toplulugu olan yere yansitmak istedim... her iki calismayida ekliyecem.

Daha once yapilmis logo :

Batman Üniversitesi Logo

Buda benim yapmis oldugum logo :

Batman Üniversitesi Logo

NOT : Logoyu freehand ile yapilmis.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 11-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında düşünce olarak çok güzel.
Ama arkaplanı siyah kullanacaksın diye koşul yoksa bence biraz daha açık dene yada b ve ü nün etrafını beyazla geç.Birde öyle bakalım
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

Graf!ker

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2008 #3
Aslında düşünce olarak çok güzel.
Ama arkaplanı siyah kullanacaksın diye koşul yoksa bence biraz daha açık dene yada b ve ü nün etrafını beyazla geç.Birde öyle bakalım
İyi çalışmalar

Oncelik ile yorum yaptigin icin tesekkur ederim; Logoyu aciklamak gerekirse, siyah renk petrol rengi, "b" ve "u" daki kirmizi renkler ise t.p.a.o nun petrol ranifenesindeki rezerve yapildiginda cikan alev, gene "b" ve "u" birlesimi petrol boru hatlari ve "b" in ortasindaki dairede petrolun ciktigi yer ve genisliyerek dagilmasini ifade ediyor, simdi bu aciklamayi yaparken ve sizlerde okurken acaba 5 adet daire seklince ne anlam geldigini merak ediyorsaniz oda batman ili'nin 5 ilcesi var Batman Üniversitesi Logo ve "b" harfinden dogan ve gun gectikce ilerliyen batman ili'mim hizli bir sekilde gelismesinin dagilmasini anlatiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
lirikajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lirikajans

Grafiker / Adana

Alt 11-02-2008 #4
bir üniversirte için siyah doğru bir renkmidir...
Bu mesajdan alıntı yap
RoHaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RoHaN

Grafiker / Siirt

Alt 11-02-2008 #5
batman ve petrol

bence logo Batman'a uymuş
Bu mesajdan alıntı yap
color isimli Üye şimdilik offline konumundadır

color

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-02-2008 #6
merak ettim açıkçası batmanda nerede grafikerlik yapıyorsunuz yoksafreelance mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-02-2008 #7
Bence eski logonun renklerini kullanmamalısın.. Bu işten anlamayanlar iki logo arasında fark göremezler yoksa eline sağlık güzel olmuş Batman Üniversitesi Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Graf!ker

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2008 #8
merak ettim açıkçası batmanda nerede grafikerlik yapıyorsunuz yoksafreelance mi ?

Evet Freelence calisiyorum

Bence eski logonun renklerini kullanmamalısın.. Bu işten anlamayanlar iki logo arasında fark göremezler yoksa eline sağlık güzel olmuş Batman Üniversitesi Logo
Bire bir uyum saglamasini isteemdim acikcasi aklima gelmedide degil Batman Üniversitesi Logo Yorumun icinde tesekkur ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
batman, niversitesi, logo