Bay & Bayan Grafiker Üsküdar

Sonuçlanan İlanlar - Bay & Bayan Grafiker Üsküdar ...

DoiVetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoiVetra

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bay & Bayan Grafiker Aranıyor...

Ajansfikriala - Üsküdar
Tel: ********* Gsm: *********
e-posta: *********

Not: Arkadaşlar Şuan Çalıştığım İş Yeri ben çıkıcağım için yeni bir grafiker arıyolarlar bilginiz olsun yetkili kişi MERVE hanım...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Bay & Bayan Grafiker Üsküdar veya Bay & Bayan Grafiker Üsküdarsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #3
ilanda yazan maile portfolio gönderdim ama mail ulaşmadı cevabı geldi.
EmreAYD1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreAYD1N

Grafiker / Antalya

Alt 06-01-2011 #4
Mail Ulaşılamadı.
DoiVetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoiVetra

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2011 #5
Güncel email *********