Bay Stajer Öğrenci - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Bay Stajer Öğrenci - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Bay Stajer Öğrenci Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Merhaba, Üniversiteye hazırlık eğitimleri sunan eğitim kurumumuzda ve aynı zamanda sosyal medya ajansımızda ...

tufekciler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufekciler

Webmaster / İstanbul

Alt 03-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bay Stajer Öğrenci

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Üniversiteye hazırlık eğitimleri sunan eğitim kurumumuzda ve aynı zamanda sosyal medya ajansımızda yetiştirilmek üzere öncelikle yaz döneminde haftanın 5 günü çalışabilecek, okul döneminde diğer stajer arkadaşımızla dönüşümlü çalışabilecek stajer arkadaş arıyoruz.

Ofisimiz Beşiktaş meydandadır. Stajer arkadaşımızın web tasarım bölümünden olması tercih sebebidir. Html ön bilgisine sahip bilgisayar donanım konusunda bilgili, sosyal medyayı takip eden arkadaşlar tercih edilecektir.

Daha önceki ilanımızdaki bayan arkadaş işe alınmıştır. Ofisimizde bulunan diğer bay arkadaşımızın okulunun bitmesi ve askerlik sebebi ile bay stajer alımı yapılacaktır.

Lütfen ilanı dikkatlice okuyunuz.

teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bay Stajer Öğrenci - İstanbulBay Stajer Öğrenci - İstanbulBay Stajer Öğrenci - İstanbulBay Stajer Öğrenci - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

neco10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neco10

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-08-2015 #3
lise son sınıf webtasarım , grafik ve animasyon gördüm ve cs3 temel derecede biliyorum stajı yanınızda yapmaka istiyoeum