bayan grafik tasarımcı aranıyor (ankara)

Sonuçlanan İlanlar - bayan grafik tasarımcı aranıyor (ankara) ...

can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam tanıtım şirketimize frehand10 photsop cs3 ileri derecede bilgisi olan hızlı ve pratik zekaya sahip bayan eleman aranıyor
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

çizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çizer(40)

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
semt neresidir?

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 20-03-2008 #3
semt neresidir?
arkadaslar semt kızılay;
bu arada şunu belirtmek isterim tek başınıza çalışmayacaksınız bay ve bayan grafik ekibimize dahil olacaksınız.

arkadaşlar çıtayı biraz indirelim bayan grafik tasarımcı aranıyor  (ankara) tecrübe ve ileri bilgiyi es geçiyorum sadece photosop ve frend bilgisi orta olsun yeterli artık tecrübeyi burda kazandırırız ama lütfen bilgisayara yabancı olmasın...

tecrübeli bay ve bayan webmaster,,stajyer bayan grafik tasarımcı aranıyor

eleman alımı halen aktiftir arkaşlar bilginize
bluecrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluecrab

Grafiker / Ankara

Alt 21-03-2008 #4
corel freehand photoshop biliyorum m.y.o mezunuyum bu işte deneyim kazanmak istiyorum çalışma şartlarınız ve ücretiniz nedir?

cevabınızı bekliyorum...

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2008 #5
corel freehand photoshop biliyorum m.y.o mezunuyum bu işte deneyim kazanmak istiyorum çalışma şartlarınız ve ücretiniz nedir?

cevabınızı bekliyorum...
calısma sartları sabah 9-6 cumartesi yarım pazar tam gün tatil ücret konusuna gelince senin seviyene göre ayarlama yaparız düşünürsen özel msj atayım firma adresimizi görüşelim..
twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2008 #6
Selam size nasıl ulaşabiliriz...

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2008 #7
öveçler deki dijital baskı ofisine yetiştirilmek üzere hem tasarım yapabilecek hemde 160cmlik baskı makinesini kullabilecek bay-bayan(öncelik bayan) 20-26 yaş arası grafiker aranıyor.Corel ve photoshop bilgisi orta düzeyli ve öveçler civarında oturanlar tercihimizdir. SSK+Yemek+Asgari ücret üstü (performansa göre ücret belirlenecektir)tşkler..Firma sahibi işinde deneyimi 29 yaşında bir bayan arkadaşımdır ricası üzerine sitemizde duyurmayı uygun buldum.Arkaşadaşım öğretmeyi ve öğrenmeyi seven anlayışlı biridir ilginiz için şimdiden tşkler.

öveçler deki dijital baskı ofisine yetiştirilmek üzere hem tasarım yapabilecek hemde 160cmlik baskı makinesini kullabilecek bay-bayan(öncelik bayan) 20-26 yaş arası grafiker aranıyor.Corel ve photoshop bilgisi orta düzeyli ve öveçler civarında oturanlar tercihimizdir. SSK+Yemek+Asgari ücret üstü (performansa göre ücret belirlenecektir)tşkler..Firma sahibi işinde deneyimi 29 yaşında bir bayan arkadaşımdır ricası üzerine sitemizde duyurmayı uygun buldum.Arkaşadaşım öğretmeyi ve öğrenmeyi seven anlayışlı biridir ilginiz için şimdiden tşkler.

arkadaslar varsa cv lerinizi adresime mail atabilirsiniz

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2008 #8
arkadaşlar eleman alımı halen aktif ilgilenen kimse yokmu bay ,bayan :S
arQuiteCto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arQuiteCto

Öğrenci

Alt 26-04-2008 #9
öğrenciliğim bitmiş olsaydı bi de ankarada olsaydım ilgilenirdim kesin bayan grafik tasarımcı aranıyor  (ankara)

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 26-04-2008 #10
Yeni ilanım aşağıdaki linktedir. Bu ilan süresi dolmuştur.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ankara, aranıyor, bayan, grafik, tasarımcı