bayan grafiker alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - bayan grafiker alınacaktır Sponsorlu Bağlantılar grafiker aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: bayan grafiker alınacaktır Ajans ve matbaa üzerine olan firmamızda çalışıcak corel ve freehand kullanabilen eleman alınacaktır...********* dan bilgi alınız. Çalışma ...

ogmform isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogmform

Matbaacı / İstanbul

Alt 19-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafiker aranıyor

Program/Seviye: bayan grafiker alınacaktır

Ajans ve matbaa üzerine olan firmamızda çalışıcak corel ve freehand kullanabilen eleman alınacaktır...********* dan bilgi alınız.
Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)
Askerlik Durumu: Önemli Değil
Medeni Hali: Önemli Değil
E-posta: *********
Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları bayan grafiker alınacaktır veya bayan grafiker alınacaktırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

burcu.arel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu.arel

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #3
firmanız nerde acaba bilgi verebilir misiniz?
ogmform isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogmform

Matbaacı / İstanbul

Acil bayan grafiker aranıyor

Alt 05-11-2010 #4

Ajans ve matbaa üzerine olan firmamızda çalışıcak corel ve freehand kullanabilen eleman alınacaktır...********* dan bilgi alınız.

Tags
grafiker araniyor, grafiker aranıyor