Bayan Grafiker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Bayan Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Bayan Grafiker Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Bayan Grafiker Aranıyor Davetiye ve Nikah Şekeri sektöründe firma bünyesinde Stajyer veya Yardımcı ...

DavetiyeDunyasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DavetiyeDunyasi

Matbaacı / İstanbul

Alt 02-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayan Grafiker Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Bayan Grafiker Aranıyor Davetiye ve Nikah Şekeri sektöründe firma bünyesinde Stajyer veya Yardımcı Grafik tasarımcı aranıyor

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bayan Grafiker Aranıyor - İstanbulBayan Grafiker Aranıyor - İstanbulBayan Grafiker Aranıyor - İstanbulBayan Grafiker Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ebruates isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebruates

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-04-2014 #3
Merhaba,
İstanbul Gelişim Üniversitesi Grafik Tasarım 1.sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim ve yaz dönemi stajı için yer aramaktayım.Öğrenmeye oldukça hevesliyim değerlendirirseniz sevinirim. *********
EzgiOruc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EzgiOruc

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2014 #4
Merhaba,
Vermiş olduğunuz grafiker ilanına başvuru da bulunmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkürler.
emineatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emineatli

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-05-2014 #5
Merhaba
İstanbul Gelişim Üniversitesi Grafik Tasarımı 1. sınıf öğrencisiyim. Freehand, Iluustrator, Adobe Photoshop gibi birçok programa hakimim.
Stajımı tamamlamak istiyorum.
Teşekkürler.
DavetiyeDunyasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DavetiyeDunyasi

Matbaacı / İstanbul

Stajyer grafiker aranıyor - İstanbul

Alt 03-05-2014 #6
STAJYER GRAFİKER ARANIYOR

İşle ilgili açıklama: Bayan Grafiker Aranıyor

İşle ilgili açıklama: Grafiker Aranıyor Davetiye ve Nikah Şekeri sektöründe firma bünyesinde Stajyer veya Yardımcı Grafik tasarımcı aranıyor.

E-posta: *********

Telefon: *********