Bayan grafiker aranıyor - İzmir

İş Veren İlanları - Bayan grafiker aranıyor - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Bayan grafiker aranıyor Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: garfik tasarım işini yapabileceğine ...

tipografi1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tipografi1

Sanat Yn. / İzmir

Alt 19-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayan grafiker aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: garfik tasarım işini yapabileceğine inanan , açacagım tasarım ofisine ortak, bu yolda beraber yürüyebilecegim, idealleri ve hedefleri olan, diger tasarımcılardan farklı oldugunu düşünen bayan tasarımcı arıyorum.ilgilenen bayan arkadaşların maillerini bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bayan grafiker aranıyor - İzmirBayan grafiker aranıyor - İzmirBayan grafiker aranıyor - İzmirBayan grafiker aranıyor - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap