Bayan kuaförü & Güzellik merkezi

Deneme Çalışmalar - Bayan kuaförü & Güzellik merkezi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ilk çalışmama hiç içim ısınmamıştı ondan dolayı değiştirmeye karar verdim buda malum 2. çalışmam severek yaptım :cool1: yaptıktan sonrada beğendim yeniyim en fazlası bu kadar geldi elimden ...

cixslm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cixslm

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk çalışmama hiç içim ısınmamıştı ondan dolayı değiştirmeye karar verdim buda malum 2. çalışmam severek yaptım :cool1: yaptıktan sonrada beğendim yeniyim en fazlası bu kadar geldi elimden :rofl: umarım beğenilir..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 16-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
görselleri görmemiş olsak ajanda kapağı derim Bayan kuaförü & Güzellik merkezi
Görsellerin yerleştirilmesi iyi olmamış en üstteki bayanan kafasına takılı kaldım Bayan kuaförü & Güzellik merkezi
ingilizcede var türkçede ?
forumdaki tasarımlara göz atmanız oldukca işinize yarayacaktır... Çalışmaya devam Bayan kuaförü & Güzellik merkezi Emeğinize sağlık bu saat olmuş gayret göstermişsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #3
Bu ne çalışması?

Dünyada ve Türkiye'de bu konu üzerine yapılan çalışmalara göz atın...
Bu mesajdan alıntı yap

cixslm

Alt 16-12-2009 #4
başka calısmalara goz attıgımda muhakkak begendıgım bır calısmaya gore yapacam en azından su anlık daha yenıyım bu benım ıkıncı calısmam ve kendı tasarımım ıllakı usta dusuncelere karsı bakıldıgında bıraz acemıce bıraz da basıt olabılır ama ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım bunu freehanda calıstım ve o programda dersımız bıtmedı buna ragmen yaptım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #5
başka calısmalara goz attıgımda muhakkak begendıgım bır calısmaya gore yapacam en azından su anlık daha yenıyım bu benım ıkıncı calısmam ve kendı tasarımım ıllakı usta dusuncelere karsı bakıldıgında bıraz acemıce bıraz da basıt olabılır ama ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım bunu freehanda calıstım ve o programda dersımız bıtmedı buna ragmen yaptım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım...
Dünyada veTürkiye'de, konuyla ilgili işlere göz atın dememin sebebi, işin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışmamla alakalı. Sizin yaptığınız broşür adayı çalışma, anlatmaya çalıştığınız konuyla alakasız. Yaptım oldu olmuş.
"ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım" demek de çok yanlış bir yaklaşım. Bugün hocanıza bunu gösterirsiniz yarın müşterinize bu tarz bir çalışma sunarsınız..ne fark var? Kaldıki hocanıza göstermeniz şu an öğrenci olmanız dolayısıyla diğer seçeneklerden daha önemli.
Ben hocanız olsam bu çalışmaya şu haliyle 20 veririm.

Uzun lafın kısası, "Güzellik, kuaför" temalarını takip edin. Elinizin altında internet denen bir mucize var, araştırın.
Bu mesajdan alıntı yap

cixslm

Alt 16-12-2009 #6
ok tavsiyeniz için teşekkür ederim araştıracam
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-12-2009 #7
Yazıların rengi ile fon rengi birbirini boğuyor gibi. Ayrıca yazıların resimlrin üzerine gelmesi de hoş olmamış. Beni sevindiren taraf ise söylenilen bazı eksiklikleri gidermiş olmanız. Daha da güzelini yapabilirsiniz ama dediğim gibi en büyük sorun renk tercihlerin olmuş bence.
Bu mesajdan alıntı yap