Bayan Kuaförü İçin el İlanı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bayan Kuaförü İçin el İlanı Sponsorlu Bağlantılar Ben Daha Grafikerlik Konusunda Yeniyim Ustalarımdan Öğreneceğim Çok seyler var. Bu Çalışmam Tek Renk Çalışmışımdır......

okayturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okayturk

Matbaacı / Konya

Alt 17-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Daha Grafikerlik Konusunda Yeniyim Ustalarımdan Öğreneceğim Çok seyler var. Bu Çalışmam Tek Renk Çalışmışımdır...Bayan Kuaförü İçin el İlanı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shalamars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shalamars

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lokal bir ilan olduğu için müşterinin beklentilerini anlayabiliyorum. Ancak çok fazla hizmet/fiyat bilgisi var. Müşteriyi bir veya birkaç hizmeti ön plana çıkarma konusunda ikna et. Ardından yeni bir şeyler tasarlamaya çalış yoksa şu haliyle ilana malesef "grafik tasarımı" ibaresini koyamayacağım.
Yine de;
1-"Şok" flaşlarını kaldır.
2-Tipografiye dikkak et, daha yumuşak ve uyumlu fontlkar seç
3-Satırların hiç biri aynı hizada değil. (Tasarımı corel, freehand vb. programlarda yaptıysan sütun kullanmayı acilen öğren)
4-Tek renk çalışmışsın ve sanırım matbaa bunu uczu oldun diye, film çıktısı değil, aydınger çıktısı ile kalıba alacak. (Bu durumda arkada ki resimlerin basılmış hali seni dehşete düşürebilir.)

Hepsinden önemlisi büyük ihtimal müşterinin söz konusu çalışamaya ses çıkarmayacak.
Bu mesajdan alıntı yap
netci06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netci06(40)

Grafiker / İzmir

Alt 22-03-2009 #3
merhaba sadece zemini gönderebilirmisin [email protected]************
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bayan, kuafr, lan