Bayan Kuaförü Kartvizit Çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Bayan Kuaförü Kartvizit Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar evet arkadaşlar bir bayan kuaförü için kartvizit çalışması yaptım ve sizlerle paylaşmak istiyorum konu öneri ve eleştiriye açıktır...

megareklam31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

megareklam31

Grafiker / Hatay

Alt 23-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet arkadaşlar bir bayan kuaförü için kartvizit çalışması yaptım ve sizlerle paylaşmak istiyorum konu öneri ve eleştiriye açıktır

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
paylaşım için teşekkürler .. ama daha çok afiş görüntüsü var... daha sade görünümlü ve resim olmayan bir kartvizit deneseniz diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
megareklam31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

megareklam31

Grafiker / Hatay

Alt 23-02-2012 #3
paylaşım için teşekkürler .. ama daha çok afiş görüntüsü var... daha sade görünümlü ve resim olmayan bir kartvizit deneseniz diyorum...
yorumun için teşekkür ederim aslında bende kartvizitte sadeliğe önem veririm ama müşteri dolu olmasını istedi
Bu mesajdan alıntı yap
lksz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lksz

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 25-02-2012 #4
Siyah değilde beyaz tonlarda bir kartvizit yaparsanız ve ön bölümde bulunan fotoğrafları biraz daha azaltırsanız daha hoş durabilir.
Bu mesajdan alıntı yap