bayan ters bakış

İllüstrasyon Çalışmaları - bayan ters bakış ...

bayan ters bakış
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

bayan ters bakış

Alt 30-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bayan ters bakış

mevcut bir resmi şabloid alarak yaptığım bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi programda yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2008 #3
hangi programda yaptınız?
çalışmayı photoshopta yaptım, yaklaşık 3 saat sürdü. mevcut bir resmi baz alarak çizdim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 31-12-2008 #4
güzel olmuş. ellerine sağlık. göz bebeklerine verilen ışıltıyı çok beğendim. gerçek gibi duruyor. başarılı bir çalışma, ancak saçlarda bir ışık sorunu söz konusu. yani saç tek düze gibi duruyor. belki telleri yaparken renk açıklı-koyulu tellere biraz daha ihtiyaç var gibi ve tabi belki biraz daha dalgalanmaya. bir de alnın hemen üstündeki saç bölgesinden dışarıya gölge verirken, beyaz bölgeye biraz taşmışsın. bir de surat çok blur'lu (ya da rütuşlu). gerçekliğini azaltıyor kanımca. ama omuzlara verdiğin blur effect'i sevdim. uzak hissini yeterince veriyor.

iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 02-01-2009 #5
güzel olmuş. ellerine sağlık. göz bebeklerine verilen ışıltıyı çok beğendim. gerçek gibi duruyor. başarılı bir çalışma, ancak saçlarda bir ışık sorunu söz konusu. yani saç tek düze gibi duruyor. belki telleri yaparken renk açıklı-koyulu tellere biraz daha ihtiyaç var gibi ve tabi belki biraz daha dalgalanmaya. bir de alnın hemen üstündeki saç bölgesinden dışarıya gölge verirken, beyaz bölgeye biraz taşmışsın. bir de surat çok blur'lu (ya da rütuşlu). gerçekliğini azaltıyor kanımca. ama omuzlara verdiğin blur effect'i sevdim. uzak hissini yeterince veriyor.

iyi çalışmalar.
saçların üzerinde çalışmam lazımdı ama gözlere takılınca orayı atlamışım bayan ters bakış saçları düzeltince paylaşırım. yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2009 #6
hoş olmuş gözleri bende çok beğendim ama saç konusunda arkadaşa katılıyorum aynı tonda kalmış emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-01-2009 #7
ben beğedim yani illüstarsyon bilgim pek yoktur ama hatalarla bile güzel duruyor
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bakis, bayan, ters