Bayan uzman ve yardımcı grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Bayan uzman ve yardımcı grafiker ...

msmgroup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msmgroup

Webmaster / İstanbul

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İkitelli basınexpress yolu üzerinde bulunan firmamızda uzman veya yardımcı bayan grafiker alımı yapılacaktır. Firmamız Kadıköy merkezlidir. Fakat belirttiğimiz adres üzerinde bulunan oldukça büyük bir firmanın tasarım ve web yazılım işlerinin yürütülmesi adına ilgili firma bünyesinde oluşturulan departman için bu bölgeye yakın yerlerde ikamet eden arkadaşların alımları yapılmaktadır.

Konuyla ilgilenen arkadaşların ********* e-mail adresine cv lerini göndermelerini rica ediyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Bayan uzman ve yardımcı grafiker veya Bayan uzman ve yardımcı grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

b_bilge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b_bilge

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-12-2010 #3
grafiker mi, yazılım uzmanı mı arıyorsunuz? bu ikisi farklı şeyler bildiğim kadarıyla..