Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul

İş Veren İlanları - Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul ...

BrainTr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BrainTr

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayan Web Grafikerler Alınacaktır (İstanbul - Avrupa)

Program/Seviye: Web Arayüz Tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Türkiye'nin en iyi web tasarım firmasında Bayan Web Grafikerlere kariyer fırsatı sunuyoruz. Web arayüz tasarlayabilen, yazılı düşünceleri görsele çevirebilen genç ve meraklı Bayan grafikerleri aramıza katılmaları için davet ediyoruz. Başvuru için temel bilgilerinizi içeren CV ve son çekilmiş fotoğrafınızla birlikte mail göndermenizi bekliyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul - Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul ya da Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bayan Web Grafikerler Alınacaktır / Avrupa - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
lyrist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lyrist

Grafiker / Muğla

Alt 29-12-2011 #3
yaptigim islerimi yolladim mail adresinize
Bu mesajdan alıntı yap