Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul

İş Veren İlanları - Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul ...

gunmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunmak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor.

Program/Seviye: Photoshop, freehand, corel, illustrator , indesign programlarından birkaçını iyi seviyede kullanabilen, tercihen flash, dreamweaver programları hakkında bilgi sahibi,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Şirketimizin kurumsal kimlik materyalleri,dergi ilanları,katalog,broşür vb. tasarımlarının yapılması,firma web sitelerinin güncellenmesi ve yeni web siteleri tasarımlarının arayüzlerinin oluşturulması,mikro-site,display ( banner,landing page gibi ) flash animasyon,e-mailing, e-bülten vb. gibi pazarlama materyallerinin hazırlanması ( En az 1 yıl deneyimli ) * Firma içinde server donanımı,server yönetimi,miscrosoft işletim sistemi, Ms Office ve benzeri programların kurulması ve oluşabilecek sorunların giderilmesi ( yetiştirilmek üzere )
  • 30 yaşını aşmamış,bayan,
  • Anadolu yakasında ikamet eden,
  • En az lise mezunu ( Grafik tasarım bölümü mezunu )

E-posta:

Telefon: 0216 370 76 76
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul - Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul ya da Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul | Bayan Web Tasarımcı & Grafiker Aranıyor. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kariyerben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kariyerben

Fotoğrafçı / Burdur

Alt 12-08-2011 #3
www.isbulurum.com diye yeni bir kariyer eleman bulma sitesi açılmış.Geçen gün facebook da gezerken gördüm,ama benim bilmek istediğim bu siteyi kullanan var mı gerçekten iş bulma konusunda durumları nedir.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap