Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2

Logo Tasarımları - Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2 Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bayralı Design Logo Çalışmalarım konusunda 12 adet logo tasarlamıştım. Çeşitli fikirler, öneriler aldım ve çalışmalarıma 12 adet daha ekledim. Bu çalışmalarıda paintte tasarladım artık painti gözü kapalı ...

MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 04-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bayralı Design Logo Çalışmalarım konusunda 12 adet logo tasarlamıştım. Çeşitli fikirler, öneriler aldım ve çalışmalarıma 12 adet daha ekledim. Bu çalışmalarıda paintte tasarladım artık painti gözü kapalı kullanmaya başladım:smile: İşte son yaptığım logolar;

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zeyzey1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyzey1

Öğrenci (Grafik) / Aksaray

Alt 05-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eps güze çalışmalar
9 numaralı tasarım bence
Bu mesajdan alıntı yap
aybek.des isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aybek.des

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-02-2011 #3
Paintte yaptıysan bunları sana HELAL diyorum başka da bişi demiyorum Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2.
Vallahi helal olsun. Gelelim çalışmalarına: ben olsam 1 ve 4 arasında seçim yapardım... eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 05-02-2011 #4
Çok teşekkür ederim:smile: Hala çalışmalarım devam ediyor. Şuan bilgisayarımda hiçbir grafik programı yok bende yükleyene kadar elimin soğumaması için paintte elimden geldiğince tasarım yapıyorum :smile: Çalışmalarım bitince tekrar yükleme yapacağım. Grafik hocama göstereceğim onunda görüş ve önerilerini almak istiyorum:smile: Öyle alıştım ki vektörel programları paint kadar iyi kullanamam heralde. Painte hakim olduğum için güzel çalışmalar yapmaya çalışıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 08-02-2011 #5
Evet arkadaşlar fikri olan yokmu?
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #6
6 güzel olmuş sadece b yi kırmızı yapıp d yı siyah yaparsan dahada iyi olur bence. Ama ilk yaptıklarında güzeldi çalışmların için tebrik ediyorum ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #7
sen ne zaman geçecen vektörel programlara yahu Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2
Bu mesajdan alıntı yap
Ejder'Graphıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ejder'Graphıc

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #8
Paintte yaptığını sanmıyorum Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2 Birkaçı güzel çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

MUSTAFA BAYRALI(21)

Alt 09-02-2011 #9
Paintte yaptığını sanmıyorum Bayralı Design Logo Çalışmalarım-2 Birkaçı güzel çalışmalar..
İşte bende inanılmamasından korkuyordum... Bence sanmalısınız paintte çok iyiyim halada çalışmalara devam etmekteyim. Tüm samimiyetimle söylüyorum gördüğün çalışmalar tamamıyla hazır vektör kullanılmadan paintte yaptığım çalışmalardır. Daha bilgisayarı yeni aldığımızdan beri yıllardır paintte çeşitli çizimler yapıyorum. Zaten resimleri indirip yakınlaştırdığınızda resmin bulandığını görceksiniz. Panitte yaptığım için çözünürlük iyi değil. Bit Eşlem Dosyası yükleyemediğim için program indirdim ve resimleri tek tek JPG formatına çevirip yükleme yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap
Amatör2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amatör2

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-02-2011 #10
Paintte yaptıysan gercekten cok basarılı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları