Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri

Deneme Çalışmalar - Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri ...

canerogulmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canerogulmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

internet üzerinden gönderdiğimiz maillerde kullanmak için yaptığım amatör bir çalışma Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri

ESKİ

YORUMLAR IŞIĞINDA ÜZERİNDE OYNANAN

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 11-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne Bu A4 Kağıdımı ?

Olmamış İyi Çalışmalar...

Bu mesajdan alıntı yap

canerogulmus

Alt 11-11-2010 #3
Ne Bu A4 Kağıdımı ?

evet kullandığım sayfa a4 ayrıca neresini beğenmediniz neresi olmamış olması için sizce neler yapmalıyım bunlarıda söylerseniz benim için daha yararlı olacağına inanıyorum Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri sonuçta daha yeni yeni başladım bu işe Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 11-11-2010 #4
kutlama üzerine bir şekil veya logo yok resmen a4 kağıdı kutlama kartı için a4 kağıdının yarısını kullanabilirsiniz...

+1 veriyorum iyi denemeler...

Bu mesajdan alıntı yap
Pınar Şimşek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pınar Şimşek(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2010 #5
Ne Bu A4 Kağıdımı ?

Mersinli çok merak ediyorum fikir isteyen arkadaş bir akrabanızı mı öldürdü? Bu nasıl bir yorumdur? Sırf bu yüzden konuya mesaj yazma gereği duydum. Mümkünse kestirip atmadan sadece "ego" için yorum yazılmış görüntüsü oluşturmayın lütfen. Arkadaş cesaret edip bir çalışma paylaşmış sizse bu cesaretin 10'da birine sahip olup çalışmaya yorum yapacak kadar cesaretli olduğunuzu düşünmüyorum. Kolay gelsin bence tavırlarınız öğretici olmalı öğretecek bir şey yoksa yorum da yapılmamalı!
Bu mesajdan alıntı yap

canerogulmus

Alt 11-11-2010 #6
kutlama üzerine bir şekil veya logo yok resmen a4 kağıdı kutlama kartı için a4 kağıdının yarısını kullanabilirsiniz...

+1 veriyorum iyi denemeler...
böyle olunca yaralı oluyor işte teşekkür ederim Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri orta alan biraz boş kalmış ama gözüme güzel görünmüştü tabi insana kendi yaptığı hoş görünüyor Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri a4 olmasını pek umursamamıştım e-mail olarak gidecek çünkü ama yorumunuz ışığında tekrar ele alacam işi Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 11-11-2010 #7
Mersinli çok merak ediyorum fikir isteyen arkadaş bir akrabanızı mı öldürdü? Bu nasıl bir yorumdur? Sırf bu yüzden konuya mesaj yazma gereği duydum. Mümkünse kestirip atmadan sadece "ego" için yorum yazılmış görüntüsü oluşturmayın lütfen. Arkadaş cesaret edip bir çalışma paylaşmış sizse bu cesaretin 10'da birine sahip olup çalışmaya yorum yapacak kadar cesaretli olduğunuzu düşünmüyorum. Kolay gelsin bence tavırlarınız öğretici olmalı öğretecek bir şey yoksa yorum da yapılmamalı!
pınar hanım bazı kişiler kendi hatalarını söylemeden bulmak istr...
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-11-2010 #8
bayram kartları genelde canlı renkli olur. çünkü bir bayram, bir kutlamadır, mutluluktur, heyecandır.
insanlarınızın karta bakınca bayramın yaşandığını anlaması lazımdır. biraz renk, desen işinizi görebilir.
kolay gelsin

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-11-2010 #9
pınar hanım bazı kişiler kendi hatalarını söylemeden bulmak istr...
buna katılmıyorum. insanın kendi hatasını tek başına bulması kadar zor birşey yoktur.
ayrıca arkadaş bir görüş istemiş. hatalarının söylenmesini istemiş.
Bu mesajdan alıntı yap

canerogulmus

Alt 11-11-2010 #10
bayram kartları genelde canlı renkli olur. çünkü bir bayram, bir kutlamadır, mutluluktur, heyecandır.
insanlarınızın karta bakınca bayramın yaşandığını anlaması lazımdır. biraz renk, desen işinizi görebilir.
kolay gelsin
yorumunuza katılıyorum. ancak buçalışmayı bir şirket için yapıyorum ve sade net şeyler istiyorlar fazla sırıtmayacak resmi birşeyler sonuçta yaptığım bu çalışma bir çok insana mail yoluyla gidecek Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri o yüzden canlı bir çalışmanın üstünde durmadım açıkçası ama bir müsait olduğumda yorumunuz doğrultusunda bir çalışma yapmaya dikkat edecem Bayram kutlama kartı as-su Su Teknolojileri yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları