Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum ...

yusufsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufsimsek

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba 8 senelik grafikerlik tecrübemle iş aramaktayım tasarımlarıma güveniyorum 3 boyut haricinde tüm grafik programlarını kullanıyorum..

Seri ve modern tasarım için daha da önemlisi sorunsuz baskı almak isteyen iş verenlerden mailimden bana ulaşmalarını istemekteyim teşekür ederim

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum - Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum ya da Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bayrampaşa'da dergi katalog bazında iş arıyorum İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yusufsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufsimsek

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2012 #3
"İlanın geçerliliği bitmiştir."