BAZ Klasör Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - BAZ Klasör Çalışması ...

BAZ Klasör Çalışması
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

BAZ Klasör Çalışması

Alt 24-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen yıl bir firmaya yaptığım klasör çalışması.Müşteri onayından geçti ve şu an kullanılıyor.Ama yine de paylaşmak istedim.
BAZ Klasör Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmız ve siyah uyumunu göremiyorum burda aslında bu renkleri her yerde uyumludur amator okul çalısması gibi birazcık
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-02-2009 #3
kırmız ve siyah uyumunu göremiyorum burda aslında bu renkleri her yerde uyumludur amator okul çalısması gibi birazcık
Bu işi internet üzerinden çalıştığım bir ajansın siparişi üzerine yapmıştım.Belki size inandırıcı gelmeyecek ama müşteri bu hale gelmesi için elinden gelen herşeyi yaptıBAZ Klasör Çalışması İş bu noktaya gelene kadar tam 9 ayrı tasarım yaptım.Üstelik yaptıklarımın hepsi bundan çok çok iyiydi.Ayrıca ajansın ifadesine göre çok zor iş beğenen bir müşterinin siparişiymiş.Dedim ya bu hale gelmesi için ellerinden gelen her şeyi yaptılar.İş bu hale gelince tamam biz bunu beğendik dediler.İtiraf edeyim ki ben de beğenmedim.Ama "Müşteri her zaman haklıdır" sözünden hareketle yapacak bi şey yok.Bizim beğenip beğenmememiz bi şey ifade etmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
sevgi35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgi35

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2009 #4
en iyi tasarım müşterinin beğendiği tasarımdır BAZ Klasör Çalışması benim de çok başıma geliyor... önemli olan işi satman. eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap