Bazı sayfalardaki kalıbı kaldırmak.

InDesign - Bazı sayfalardaki kalıbı kaldırmak. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim sorum şu: Bir kalıp oluşturdum kitap için, ben ilk 5 sayfadaki ve 105. sayfadaki kalıbı kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim ? Her zaman ...

halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 29-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim sorum şu: Bir kalıp oluşturdum kitap için, ben ilk 5 sayfadaki ve 105. sayfadaki kalıbı kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim ?

Her zaman yardım alacağım birisi varsa irtibat kurabilirsek çok güzel olur. Bilgi paylaştıkça artar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pages menüsünden istediğin sayfaları ctrl ile seç > sağ tıkla > "Override all master page item"'e tıkladığınızda o sayfalar master sayfasından bağımsız olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 01-03-2012 #3
bir sayfanın üzerindeki master sayfasından sadece bir parça silmek-rengini değiştirmek istediğinde cmd + shift basılı tutarak mause ile o objenin üzerine tıkladığında masterden çıkmış bayfa üzerinde çizilmiş/yazılmış bir obje haline gelir....
Bu mesajdan alıntı yap
halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 01-03-2012 #4
Her ikinizede teşekkür ederim. Yardımınız bir bilgi arttırdı.
Bu mesajdan alıntı yap