Bazı Photoshop Çizimlerim 2

Deneme Çalışmalar - Bazı Photoshop Çizimlerim 2 ...

erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizimlerin devamı :

Kendi tasarladığım MP3 Çalar...(Web sitesinde müzik dinlemek için düşünüp tasarladım.)

Diğer çizim sonuçlarım :

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerozgur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerozgur

Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalar Başarılı beğendim ancak geyiğin kafazı bü üst layer de olsa dahamı iyi olur Bazı Photoshop Çizimlerim 2 başarılar dostum Bazı Photoshop Çizimlerim 2
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 03-02-2010 #3
güzel çalışmalar paylaşım için teşekkürler
ellerine emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-02-2010 #4
Özgür arkadaşım ve art devil arkadaşım yorumlarınız için teşekkür ediyorum.Olumlu olumsuz eleştiriler benim için çok önemli.Bu yüzden sizleride facebookda kurduğum gruba davet etmek istiyorum.Bu grubu kurarken amacım,çalışmalarımı paylaşıp,olumlu olumsuz eleştirilerle ne yolda olduğu görmek,hemde diğer arkadaşların çalışmalrını incelemek idi.Eğer gruba dahil olup,diğer çalışmalarımı da değerlendirirseniz çok memnun olurum.Ayrıca varsa çalışmalarınızı paylaşmanız yine beni çok sevindirir.
Facebook Grup Linkim :
Login | Facebook
Özellikle photoshopa şunun şurası başlayalı 2-3 ay oldu.Bu çizim konularında gerek photoshopda gerek Illustratorde çok zaman harcıyorum ki en büyük amacım hem programcılık kısmıyla hemde böyle tasarım kısmıyla web sitesi yapabilmek.Bu yüzden özellikle siz pro grafikerlerin eleştirileri benim için çok ama çok önemli.
Özgür arkadaşım,Eleştirinde haklısın.Bu yaptığım çizimlerin tamamını Youtube ve İngilizce olsun Türkçe olsun Adobe eğitimi veren sitelerden takip ettiğim dersler neticesinde yapıyorum.O geyik meselesi şöyle aslında o günki takip ettiğim ders köşedeki 3 adet yılbaşı çam ağacının süs toplarıyla ilgiliydi.Topları çizdikten sonra birdenbire birazda background boş kalmasın diye acele ile birşeyler düşünüverdim.Şimdi diğer kısımlara bakıyorum da hiç olmamış.Biraz daha özenmek gerek.Tekrar eleştirileriniz için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2010 #5
güzel olmuş.. emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-02-2010 #6
güzel olmuş.. emeğine sağlık...
Teşekkür ederim.Ayrıca diğer çizimlerimi yorumlamak yada çalışmalarınızı paylaşmak isterseniz Facebook Grup sayfamada beklerim. Login | Facebook
Bu mesajdan alıntı yap
CyBorq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CyBorq

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-02-2010 #7
Web Tasarımda Tasarıma Nasıl Resim Koya Bilirim?

Arkadaşlar ben logo filan koyucam tasarımıma ama koymayı bilmiyorum yardım edermisiniz? yardım ederseniz iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-02-2010 #8
Cyborg bu sorduğun sorunun cevabını konuyu açtığın yerde yani "Photoshop soru ver sorunlarınız" kısmında verdim zaten.Bi bakar mısın?
Hayırlı Çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap