"Beauty Woman" - Kapak Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - "Beauty Woman" - Kapak Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sayfa tasarımı dersinde hazırladığım örnek kadın dergisi kapak tasarımını sizlere sunuyorum. Kadınlara yönelik bir konuda ilk kez kapak çalışması yaptım. Bu nedenle görüşleriniz benim için çok önemli. ...

koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Dosya16

Alt 10-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sayfa tasarımı dersinde hazırladığım örnek kadın dergisi kapak tasarımını sizlere sunuyorum. Kadınlara yönelik bir konuda ilk kez kapak çalışması yaptım. Bu nedenle görüşleriniz benim için çok önemli. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.. "Beauty Woman" - Kapak Tasarımı

Çalışmayı Indesign CS6'da hazırladım. Fotoğraf düzenlemeleri için ise Photoshop CS6 kullandım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çözünürlükte bir sorun mu var?
Bu mesajdan alıntı yap
koray09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koray09

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Alt 10-10-2013 #3
Çözünürlükte bir sorun mu var?
Aslında evet... fotoğrafı ders esnasında hocamız temin ettiği için haliyle bu fotoğrafı kullanmak zorunda kaldım. Ama onun dışında tasarıma dair önerileriniz varsa merakla bekliyorum. Teşekkürler.. "Beauty Woman" - Kapak Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-10-2013 #4
Ek olarak diğer rahatsız edici nokta, sol taraftaki kırım alanının içinde olan yazılar. Onun dışında gayet hoş. Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2013 #5
ilk çalışma için başarılı tebrikler, bu alanda geleceğiniz parlak diyebilirim, biraz daha özgün olabilirsen! Başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap