Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]

Web Tasarımı - Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım] Sponsorlu Bağlantılar [b]Arkadaşlar Bebeklerle İlgili Bir Site İçin Olabilir Diye Düşündüm.. Bu1. (Yukardaki Kalp, Yıldız Falan Butondur)...

MesutMax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MesutMax

Karikatürist / İzmir

Alt 25-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[b]Arkadaşlar Bebeklerle İlgili Bir Site İçin Olabilir Diye Düşündüm..
Bu1.
(Yukardaki Kalp, Yıldız Falan Butondur)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_x

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 25-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bebekler içinmi Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım] çok hoş
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-08-2008 #3
2side cok güzeller ama alltakinde mesutdonmez.com yazısı göze çarpıyo onun yerine web 2.0 normlarında bir banner yapıp yanıdnada gelenek haline gelen göze carpıcı renklerde bir beta logosu korsanız süper olurBebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-08-2008 #4
Buton boyutları çok büyük olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

MesutMax

Karikatürist / İzmir

Alt 26-08-2008 #5
2side cok güzeller ama alltakinde mesutdonmez.com yazısı göze çarpıyo onun yerine web 2.0 normlarında bir banner yapıp yanıdnada gelenek haline gelen göze carpıcı renklerde bir beta logosu korsanız süper olurBebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]
PSD si Var Editlenebilir Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]

Yorumlarınız İçin Teşekkürler... Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]
Bu mesajdan alıntı yap
raptek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raptek

Webmaster / İstanbul

Alt 26-08-2008 #6
gerçekten çok şıklar Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım] ama boyutlarda birazcık bozukluk var sanki sonra sitenin altına bişey sığdıramazsın ona göre Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]( butonlrı küçült demek istedim kardeş Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım])
Bu mesajdan alıntı yap

MesutMax

Karikatürist / İzmir

Alt 26-08-2008 #7
gerçekten çok şıklar Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım] ama boyutlarda birazcık bozukluk var sanki sonra sitenin altına bişey sığdıramazsın ona göre Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]( butonlrı küçült demek istedim kardeş Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım])
Hmm :> Aslında Html Teması Olduğu İçin Ufak Yazılar Koyulabilir Diye Düşündüm Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]
Neyse Bidahakine Daha Güzel Çalışmalar Yaparım İnşallah Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]

Dkkatli Baktımda Butonlar Text Alanından Daha Büyük Nerdeyse Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
smx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smx

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 26-08-2008 #8
bebekler içinse, bebeklere hitap eden türden olsa bişeye benzerdi belki. yine de emeğine sağlı :P
Bu mesajdan alıntı yap

MesutMax

Karikatürist / İzmir

Alt 26-08-2008 #9
bebekler içinse, bebeklere hitap eden türden olsa bişeye benzerdi belki. yine de emeğine sağlı :P
rockcularamı hitap ediyor yoksa :rofl:
Ben Bebeklerle İlgili Bilgi Veren Siteye Güzel Uyacağını Düşündüm Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım] Tabi 1. Temanın
Bu mesajdan alıntı yap
reversion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reversion(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #10
Birincisi fena değil gibi daha epey üzerinde uğraşmalısın. Arkadaşlık sitesini andırıyor aşk böcük. Daha elastik şirin şeyler bulmalısın. Misal butonlara biberon, şıngır şıngır ses çıkartan oyuncak gibi şeyler kullanabilirsin.
Çalışmalarına başlamadan önce konuyla alakalı siteleri gezmeni tavsiye ediyorum.
Heveslenipte yapmışsın devam
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bebek, bir, calismalarim, çalışmalarım, cicekli, ilk, sitesi, tema