beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D

Tipografi Tasarımları - beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D Sponsorlu Bağlantılar :sleepy:...

meduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meduz

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konunun Core Draw ile ilgisi sadece o programda çalıştığınız için mi? Eğer öyleyse konu yanlış bölümde...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #3
baya bi becerememişsiniz bu kadın nereden nefes alıyo burnu yokmu bunun. Beceremediğiniz yani sizin tam anlamıyla yeteneğinizi yansımadığını düşündüğünüz bi çalışmayı neden paylaşama gereği duydunuz anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 24-01-2009 #4
Neden eleştiriler bu kadar acımasız oluyor bazen.Becerilememiş olsada ortada bi emek var,yanlış yaptığı yönü söylemek bir sonraki çalışmayı daha iyi yapabilmesi ve bunda sizinde katkınızın olması demektir ki bu daha güzel gibi geliyor.Bu arada biraz daha dikkatli çalışırsan detaylara özen göstererek sanırım daha eksiksiz olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2009 #5
cık bende sevmedim, ama tipografi bilmediğim için yorumumda yok beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D

beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D şebo, kadınım ol beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #6
Neden eleştiriler bu kadar acımasız oluyor bazen.Becerilememiş olsada ortada bi emek var,yanlış yaptığı yönü söylemek bir sonraki çalışmayı daha iyi yapabilmesi ve bunda sizinde katkınızın olması demektir ki bu daha güzel gibi geliyor.Bu arada biraz daha dikkatli çalışırsan detaylara özen göstererek sanırım daha eksiksiz olabilir.
bi kere konuyu açan arkadaşımız bile beceremediğinin farkında ki bu şekilde acmış, konuyu eğer forumda bi paylaşıma sunuyorsanız o sizi en iyi şekilde temsil etmeli bunuda çalışmaarınızla siz yapacaksınız elestiriler hırs tetikleyicisidir bundan lütfen alınmayın benimde cok ağır eleştiriler aldığım oluyor ama ben ders cıkarmaya çalışıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #7
en azından kendisi yapmış bi yerden çalmamış, tebrikler arkadasım eline sağlık olmaya olmaya olanı öğreneceksin tabi, o zaman kapatın bu forumu sadece iyi bilenler çalışma göndersin...
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #8
en azından kendisi yapmış bi yerden çalmamış, tebrikler arkadasım eline sağlık olmaya olmaya olanı öğreneceksin tabi, o zaman kapatın bu forumu sadece iyi bilenler çalışma göndersin...
okumadınız galiba yaptığım yorumu eleştirinin ne için yapıldığını bilmiyorsanız o benim sorunum değil
Bu mesajdan alıntı yap
mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #9
okumadınız galiba yaptığım yorumu eleştirinin ne için yapıldığını bilmiyorsanız o benim sorunum değil
haklısın üstad, bende dahil anladı herkes ne anlayacağını.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 24-01-2009 #10
gerginliğe gerek yok,ama bazen insanlar beceremediğini söylerkende kendilerinden emin olmayarak ve belkide çekinerek koyarlar çalışmalarını,hırs tetikleyicidir kesinlikle ama bu çoğu zman işini iyi yapanlar için geçerlidir gibi geliyo,iyi bilmiyorken bu çoğu zaman yıldırıcı olabilir.en azından benim için öyle,iyileştirici yönde eşeltiri alırsam bir sonraki daha iyi oluyo.benim çalışmalarımı yorumlarsanız mazallah yanibeceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
beceremedigim, bir, calismasi, ferah, sebnem