Beğenilir Dış Tic.Hiz. Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımları - Beğenilir Dış Tic.Hiz. Kurumsal Kimlik ...

brk1963 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brk1963(25)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 16-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma eline sağlık Beğenilir Dış Tic.Hiz. Kurumsal Kimlik logo sanamı ait ?
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-07-2010 #3
eline sağlık hoş duruyor. sanırım öylesine yaptığın bir tasarım. başarılı bir çalışma olmuş. lakin ilerde bu mesleği yapacaksan diye önerilerim olacak. birincisi en alta kullandığın renkleri yazmışsın ama onlar web renkleri baskı değildir. baskı için pantone renkleri yazmalısın. ikinicisi her renk bir maliyettir. bu sebeple genelde 1 veya 2 renk ve tramları kullanılarak logolar hazırlarız ki baskı maaliyeti düşük olsun. müşteriyi düşünmek amaçlı. zarf baskısı hazır diplomat zarflaraın üzerine yapılır. bu sebeple matbaa makinasının o zarfı tutabilmesi için uzun kenarlarından en azından birinde 11 mm boşluk olması gerekir. makinanın zarfı tutabilmesi için gerekli alan bdur ve bu alana baskı yapamaz. ha ben paraya kıyarım diyorsa müşteri o ayrı o zaman açık şekilde basılır, özel bıçak ile kesilir ve katlanır. o zaman sorun olmaz tabii.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-07-2010 #4
Güzel bir çalışma elinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
FlameDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FlameDance

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2010 #5
Güzel olmuş.Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Hulya AKSAKAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hulya AKSAKAL

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-07-2010 #6
harika emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
brk1963 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brk1963(25)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 17-07-2010 #7
güzel çalışma eline sağlık Beğenilir Dış Tic.Hiz. Kurumsal Kimlik logo sanamı ait ?
evet logoda bana ait.yorumun için teşekkürler.

eline sağlık hoş duruyor. sanırım öylesine yaptığın bir tasarım. başarılı bir çalışma olmuş. lakin ilerde bu mesleği yapacaksan diye önerilerim olacak. birincisi en alta kullandığın renkleri yazmışsın ama onlar web renkleri baskı değildir. baskı için pantone renkleri yazmalısın. ikinicisi her renk bir maliyettir. bu sebeple genelde 1 veya 2 renk ve tramları kullanılarak logolar hazırlarız ki baskı maaliyeti düşük olsun. müşteriyi düşünmek amaçlı. zarf baskısı hazır diplomat zarflaraın üzerine yapılır. bu sebeple matbaa makinasının o zarfı tutabilmesi için uzun kenarlarından en azından birinde 11 mm boşluk olması gerekir. makinanın zarfı tutabilmesi için gerekli alan bdur ve bu alana baskı yapamaz. ha ben paraya kıyarım diyorsa müşteri o ayrı o zaman açık şekilde basılır, özel bıçak ile kesilir ve katlanır. o zaman sorun olmaz tabii.
Değerli ve öğretici yorumun için çok çook teşekkür ederim.aslında öylesine bi çalışmaydı ama müşteriye yolladım sanırım olucak.şuana kadar hiçbir ticari çalışma yapmadım.ne önerirsin teslimi nasıl yapmalıyım corelde çalıştım.

hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap