Behemoth - At the left hand ov God

Müzik Videoları - Behemoth - At the left hand ov God ...

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu şarkıyı paylaşmamdaki amaç "Metal müziği kimler sever kimler sevmez?" sorusunun cevabı içidir.. Şarkının son saniyeleri için söylecek kelime yok..
İyi Seyirler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İyide her metal de Behemoth tarzında yapmıyorki..Adamlar black yapıyorlar, sözler belli, klip belli, kitlesi belli..
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #3
İyide her metal de Behemoth tarzında yapmıyorki..Adamlar black yapıyorlar, sözler belli, klip belli, kitlesi belli..
sevgili creedwar;
Ben genelde Rock'n Roll seven bi adamım 80 lerde takılı kaldım bi türlü çıkamıyorum. Behemoth - At the left hand ov God Paylaşmamdaki esas amaç şarkının son 20 saniyesindeki seslerdir.
Black Metal eserleri genelde Anti Hıristiyanizm içerir ve sözlerde ona göre biçimlendirilir.. Son 20 saniyedeki "Hak la ilahe illalah" sözlerini hiçbir Black metal eserinde duymadım bu güne kadar.. Gerisini sen düşün...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #4
sevgili creedwar;
Ben genelde Rock'n Roll seven bi adamım 80 lerde takılı kaldım bi türlü çıkamıyorum. Behemoth - At the left hand ov God Paylaşmamdaki esas amaç şarkının son 20 saniyesindeki seslerdir.
Black Metal eserleri genelde Anti Hıristiyanizm içerir ve sözlerde ona göre biçimlendirilir.. Son 20 saniyedeki "Hak la ilahe illalah" sözlerini hiçbir Black metal eserinde duymadım bu güne kadar.. Gerisini sen düşün...
Anti hrıstiyan bir grubun "La illahe illa Allah" demesi, bana kalırsa iyidir. Hak yolunu bulup tövbe etmişler işte aferim onlara.
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #5
Anti hrıstiyan bir grubun "La illahe illa Allah" demesi, bana kalırsa iyidir. Hak yolunu bulup tövbe etmişler işte aferim onlara.
hiç zannetmiyorum Behemoth - At the left hand ov God
Bu mesajdan alıntı yap