belediye için modellediğim otobüs durağı (clp) tasarımı

3D Studio Max - belediye için modellediğim otobüs durağı (clp) tasarımı Sponsorlu Bağlantılar belediye için modellediğim otobüs durağı tasarımı ve döner clp panosu 3d max + mental ray render süresi : 10 dk...

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 08-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

belediye için modellediğim otobüs durağı tasarımı ve döner clp panosu

3d max + mental ray
render süresi : 10 dk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsa_efsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsa_efsa

Hiç Biri / Denizli

Alt 08-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya çok güzel olmuş arkadaşım.emeğine sağlık. çok beğendim.umarım birgün bende böyle çalışmalar yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
duledu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duledu

Grafiker / İzmir

Alt 08-11-2008 #3
evt güzel çalışma eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
merihdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merihdogan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-11-2008 #4
Öncelikle çalışmanız güzel olmuş.bilmiyorum galiba siteyi portfolyo olarak kullananlardansınız.zaten hangi grafik sitesine girsem al bunuda ben yaptım diyenden ortalık geçilmiyor.kimse yaptığı işin ne aşamalarından bahsediyorş ne psd ne kalıp...mevcut
işte bu yüzden batılılar bizim sitelerimize TRASH VE RUBBİSH YAKIŞTIRMALARINI YAPIYORLAR...EHHH BELKİ BİR VİDEO YA DA MODELLEME AŞAMALARINI GÖSTEREN Bİ KAÇ RESİM OLSA DAHA GÜZEL OLURDU.BAŞARILAR...
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 08-11-2008 #5
eline sağlık, bir kişilik daha yer açabilirdin kanımca,
başarılı çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-11-2008 #6
güzel calsıma tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2008 #7
Wolphin, ben daha yeni öğrenmeye çalışan olduğum için, çok imrendim size, ne diyeyim ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 09-11-2008 #8
emeğinize sağlık çok başarılı buldum
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 09-11-2008 #9
Öncelikle çalışmanız güzel olmuş.bilmiyorum galiba siteyi portfolyo olarak kullananlardansınız.zaten hangi grafik sitesine girsem al bunuda ben yaptım diyenden ortalık geçilmiyor.kimse yaptığı işin ne aşamalarından bahsediyorş ne psd ne kalıp...mevcut
işte bu yüzden batılılar bizim sitelerimize TRASH VE RUBBİSH YAKIŞTIRMALARINI YAPIYORLAR...EHHH BELKİ BİR VİDEO YA DA MODELLEME AŞAMALARINI GÖSTEREN Bİ KAÇ RESİM OLSA DAHA GÜZEL OLURDU.BAŞARILAR...

Batılılar kelimesini kullanman bizi ve kendini ne kadar küçümsediğini gösteriyor bence batılar dediğin şahısların sitelerini yani yabancı siteleri de inceliyorum ben sürekli, belki düşüncelerini rahatlıkla tasarıma dökme açısından bizden ileri olabilirler ama bunun sebebi bizim tasarımcılarımızın bilgi eksikliğinden çok onlar gibi tasarım yapmamızı engelleyen beyinlerden kaynaklanıyor.Yoksa ne akıl olarak ne fikir olarak nede teknik olarak onlardan bir eksikliğimz olduğunu düşünmüyorum.
Ben bu çalışmayı bu işi benden daha iyi bilen kişilerden yorum almak ve eksiklerimi kapatabilmek için sundum.Zaten elimden geldiğince Max le ilgili paylaşım yapmaya çalışıyorum ama kendimi daha ders verecek düzeyde görmüyorum.Belki ilerde çok daha profofesyonel işler çıkarabilidiğimde nasıl yaptığına dair aşamaları burda istediğin doğrultusunda anlatabilirim.Ne dersin o zaman belki batılılarada biz TRASH ve RUBBİSH derizbelediye için modellediğim otobüs durağı (clp) tasarımı

Diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 16-11-2008 #10
3d max kullanımı hakkında yorum yapamıycam ama

reklam panosu otobüs bekleyen yolcular ile otobüsün geliş yönü arasında durduğu için sıkıntı yaratacaktır özellikle bankta oturanlar için
bence panoyu diğer tarafta kullanmalısın

saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
belediye, clp, durağı, duragi, icin, modellediğim, modelledigim, otobus, otobüs, tasarimi, tasarımı