Belediye İmsakiye çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Belediye İmsakiye çalışmam ...

graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 05-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar ilk izlenimler için yorum almak istedim.Alttaki kenarlara dualar yazılıcak daha.Teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

scarlett25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scarlett25

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya hiç bi tarafı olmamışta. Ramazan imsakiyesinde şarap kadehinin ne işi var en çok onu anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 05-09-2008 #3
Algılamak istediğin gibi algılamışsın dostum.Bardağın şekli önemli değil.Bak içerisinde ne var??? hiç bi tarafı dediğin nedir?Yorum için yorum yapanlar yapmasın lütfen!!! Ayrıca hiç bir tarafı olmamış deyip ne güzel kestirip atmışsın.Önce yorum yapmayı öğrenmek lazım.Olmayan nedir söylersin yorum yaparken karşı tarafta ona göre hatalarını düzeltir değil mi? İşte bu yüzden ülkemiz hep geri kalıyo.Bir şeyi bilen kendini sultan sanarmış,kimse kendisi gibi olsun istemezmiş.Tam bizlik!!!
Bu mesajdan alıntı yap
BYsameTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BYsameTR

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 06-09-2008 #4
bak yorum icin yorum yapmiyorum! harbiden kotu denmeyecek kadar guzel zaten hic bir calismaya kotu denmez denilemez! o su kadahini koymayip ta bir hurma resimi yada ne biliyim daha guzel bi grafik koysaydin guzel olurdu. Ayrica son olarakta ordaki tarihlere dikkat ettyisen okurken karisio onlarin arasina bir cizgi tutu bisi atsaydin guzel olurdu ve cekici olurdu dikakt edersen butun imsakiye lerde cizgi wardir karismamasi icin

ßasarilar.....
Bu mesajdan alıntı yap

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 06-09-2008 #5
Teşekkürler arkadaşım.Yorum yapmasını bilen ve hatalarımızı bizlere gösterip birşeyler kazandırmaya çalışan arkadaşlara minnettarız.Zaten forumda bir bu yönde iyi niyetli arkadaşlar var birde DİĞERLERİ...!
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2008 #6
kadehin yerine belediye binasının resmini veya şehirden bi görüntü olabilirdi yani 2 resim üst üste daha hoş olurdu sanki.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Biyolog86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog86

Grafiker / Kayseri

Alt 06-08-2009 #7
onu bunu boşverin...
Belediyeden emeğinin karşılığını aldın mı?
o daha önemli...
Bence bardağın yeri orası değil. Daha uygun bir alt köşe bulabilirsin. Ayrıca kenarlardan contour vermişsin sanırım. Eğer onu kaldırır da bir çerçeve eklersen biraz daha kurtarabilirsin durumu derim. Tabi bu benim düşüncem
Hayırlısı olsun
Ayrıca saatler ve bilgiler de doğrudur diye düşünüyorumBelediye İmsakiye çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
baccara263 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baccara263

Grafiker / Kayseri

Alt 08-08-2009 #8
emek vermişsin eline sağlık ama benim hoşuma gitmedi. imsakiyeden ço uzak birşey olmuş bu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
belediye, çalışmam, imsakiye