Belediye logosu (güzel elbistannım)

Logo Tasarımları - Belediye logosu (güzel elbistannım) ...

C4PK1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C4PK1N

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 15-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 15-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet güzel görünüyo eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap

C4PK1N

Alt 15-07-2009 #3
tşk Belediye logosu (güzel elbistannım)o senin görüşünün güzelliğiXD
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2009 #4
Hazır fontu yapıştır çizgileri uzalttan altan bi yuvarlak oh mis.. Klasik belediye logolarından biri . biraz emek biraz düşünce.. hop bak yaptım bittiyle olmuyo güzel Belediye logosu (güzel elbistannım)
Bu mesajdan alıntı yap
mustm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustm

Sanat Yn. / Adana

Alt 15-07-2009 #5
Hazır fontu yapıştır çizgileri uzalttan altan bi yuvarlak oh mis.. Klasik belediye logolarından biri . biraz emek biraz düşünce.. hop bak yaptım bittiyle olmuyo güzel Belediye logosu (güzel elbistannım)
sen ne kadar çok biliyon öyle sen yapta görelim ozmn
Bu mesajdan alıntı yap
küheylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küheylan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Bayburt

Alt 15-07-2009 #6
emeğine sağlık güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 15-07-2009 #7
e'nin ordaki şişkinlik ne ki? ne anlatmaya çabalıyo?
Elbistan hat sanatıyla mı ünlüymüş...

bir fikre ya da nesneye logo yapmak, kolaydır. herkes yapabilir.
Ama söz konusu fikir ya da nesnenin yapılan logoyla yatağa girmesi

bak iş o herkesin yapamayacağı bir iştir...

heleki baştan savıyor ve yeteri kadar özenmiyorsa kusura bakma ama ben hiç şans vermiyorum...

naçizane...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

C4PK1N

Alt 15-07-2009 #8
DİLARA :Belediye logosu (güzel elbistannım) BİR LOGO YAP DA ÜZERİNDE KONUŞALIMM İCRAAT YAPALIM YANİİ Belediye logosu (güzel elbistannım)d BOŞ KONUŞMAYALIMM .BEN BURADA EKSİKLERİMİ GÖRMEK İÇİN UĞRAŞIYOURM YAŞIM HALA 18 BENA SLINDA REKLAM CIYIM .LOGO FELAN YAPMAK SADEE BOŞ VAKİTLERDE UĞRAŞTIYIM İŞ ...AMA ÇOK SEVİYORUM DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTİYORUM .ELİMDE FAZLA MALZEME YETERLİ KAYNAK FELAN YOKKEN BUNU YAPMIŞSSAM BU BENİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR OALYDIRR..OK
Bu mesajdan alıntı yap

C4PK1N

Alt 15-07-2009 #9
Yorumlar için tşk eksiklerimi buluyorum....

Ama dilara gibi . Arkadaşlar hem insaların bir şeyler başarma şevkini kırıyor hemde sadece yorum yapmış OLMAK İÇİN UĞRAŞIYOR .....dikkat çekmeNİN BAŞKA YOLLARIDA VARDIR DİLARA KİMSENİN ŞEVKİNİ KIRMA
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2009 #10
DİLARA :Belediye logosu (güzel elbistannım) BİR LOGO YAP DA ÜZERİNDE KONUŞALIMM İCRAAT YAPALIM YANİİ Belediye logosu (güzel elbistannım)d BOŞ KONUŞMAYALIMM .BEN BURADA EKSİKLERİMİ GÖRMEK İÇİN UĞRAŞIYOURM YAŞIM HALA 18 BENA SLINDA REKLAM CIYIM .LOGO FELAN YAPMAK SADEE BOŞ VAKİTLERDE UĞRAŞTIYIM İŞ ...AMA ÇOK SEVİYORUM DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTİYORUM .ELİMDE FAZLA MALZEME YETERLİ KAYNAK FELAN YOKKEN BUNU YAPMIŞSSAM BU BENİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR OALYDIRR..OK
Yorumlar için tşk eksiklerimi buluyorum....

Ama dilara gibi . Arkadaşlar hem insaların bir şeyler başarma şevkini kırıyor hemde sadece yorum yapmış OLMAK İÇİN UĞRAŞIYOR .....dikkat çekmeNİN BAŞKA YOLLARIDA VARDIR DİLARA KİMSENİN ŞEVKİNİ KIRMA
Yaptığım logolar yok değil açtığım konulara bakarak yoprum yapabilrisin. Bana kalırsa yaptığın savunmalar bile yeterince boş. Eksiklerimi görmek istiyorum deyip eksiklerin söylendiğinde bunu kabullenemiyorsun. Reklamcıyım diyorsun ama hala logo yapmaya çalışıyosun.? Boş vakitlerinde öylesine yaptığın işlerin kötü olduğunun söylenmesi neden bu kadar içine oturuyor onuda anlamış değilim.. Yanlış çalışma gurur verici değildir.. İncele doğru yap diye yapılan yorumlarada yok sen çok biliyorsun demek hiç gurur verici değildir.. Yaptığın yorumun başıyla sonunun birbirleriyle bağlantısı yok. Ayrıca 18 yaşındayım ben daha diyorsun.. Ne tesadüf bende 18 yaşındayım ama hiç bir zaman yaşımın arkasına saklanıp ben daha küçüğüm yapamadım anca bu oldu demedim.. Çalışmalarını deneme çalışmalarına değilde logo başlığına koyarsanda sert eleştiri alırsın kusura bakmicaksın! Şevk kırmak değil benim yaptığım hatalarını dile getirmek.. Boş mesaj dediğin ne biliyomusun.. Konuyla alakası olsun olmasın sırf yazmış olamak için güzel evet mükemmel yazan insanlar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları