belediye nikah şöleni

Afiş Tasarımı - belediye nikah şöleni ...

belediye nikah şöleni
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

belediye nikah şöleni

Alt 09-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

güngören belediyesi için hazırladığı 8m*10m çalışmamı sizlerle paylaşıyorum

belediye nikah şöleni
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım ortadaki nikah resmi kalabalık gelin damat ve benzeri resimlerden oluşan bir kolaj olsa daha iyi olurdu, tek bir kişinin nikah davetiyesi gibi duruyor, kolaj olmasa bile resmin geri planının siyah olması biraz boğmuş... 100 çift yazısı sönük kalmış... tasarımın üst kısmı gayet başarılı...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2008 #3
sanırım ortadaki nikah resmi kalabalık gelin damat ve benzeri resimlerden oluşan bir kolaj olsa daha iyi olurdu, tek bir kişinin nikah davetiyesi gibi duruyor, kolaj olmasa bile resmin geri planının siyah olması biraz boğmuş... 100 çift yazısı sönük kalmış... tasarımın üst kısmı gayet başarılı...
belediye ile ilgili bir çalışma olduğu için ben fazla katıkada bulunamıyorum sadece üst kısmı istediğim gibi yapabildim onuda kabul ettirine kadar çok dil döktüm belediyelere iş yapmak çok zor ve kendi istedikleri olsun istiyorlar bu konuda bilgileri olmasada teşekkürler yorum için
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2008 #4
seni anlıyabiliyorum, zaten tasarımda koşullar ve kısıtlayıcı nedenlerin olması tasarımcı grafikerlik ve hayalgücü önünde hep duvar gibi durmakta...

eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 09-10-2008 #5
belediyelerle çalışmanın zorluk derecesini bilenlerden olarak nikanı kıyan kişininde büyük ihtimalle Güngören belediye başkanı olduğunu sanıyorum belediye nikah şöleni çalışmanı genel olarak başarılı buldum.elllerine sağlık arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2008 #6
belediyelerle çalışmanın zorluk derecesini bilenlerden olarak nikanı kıyan kişininde büyük ihtimalle Güngören belediye başkanı olduğunu sanıyorum belediye nikah şöleni çalışmanı genel olarak başarılı buldum.elllerine sağlık arkadaşım
aynen dediğin gibi hocam belediye nikah şöleni ta kendisi teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2008 #7
belediye nikah şöleni

bu çalışmada diğer ölçü içindi

belediye nikah şöleni

ve yaklaşık 30 noktada basılmış hali yalnız bir ayrıntı organisazyon tarihi terör olayları nedeniyle değişmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
grafike®esul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike®esul

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2008 #8
belediyelerle çalışmak malesef çok zor çeken biri olarak bilirim nedense çok cafcaflı şeyler istemiyolar gayet sade olcak müşteri her zaman haklıdır politikası bütün bu zorluklara rağmen başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2008 #9
seni anlıyabiliyorum, zaten tasarımda koşullar ve kısıtlayıcı nedenlerin olması tasarımcı grafikerlik ve hayalgücü önünde hep duvar gibi durmakta...

eline sağlık
aynen... katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
belediye, nikah, Şöleni