Belediyenin kursları

Kantin - Belediyenin kursları ...

Belediyenin kursları
Relax69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Relax69

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Belediyenin kursları

Alt 23-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Belediyelerin ücretsiz olarak eğitim verdiği kurslar var.Photoshop , web tasarım 3D üzerine.Bunlara giden varmı veya bunların yeterliliği sizce ne ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
pislick34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pislick34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş ben istanbuldaki ismek kurslarına gidiyorum toplamda 130 saat egitim weriliyor photoshop illustrator ve flash dersleri war kurs sonunda meb onaylı sertifika weriliyor
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 26-11-2009 #3
Bence bir grafikerin sertifikası olması hiç önemli değil , önemli olan işi yapması herkes tarafından yaptığı bilinmesi...Belediyenin kursları
Sertifika bir belgedir kağıdLa onaylanmış Belediyenin kursları
Bu mesajdan alıntı yap
Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2009 #4
Bence bir grafikerin sertifikası olması hiç önemli değil , önemli olan işi yapması herkes tarafından yaptığı bilinmesi...Belediyenin kursları
Sertifika bir belgedir kağıdLa onaylanmış Belediyenin kursları
Güzel Yorum Belediyenin kursları
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 26-11-2009 #5
aslında öyle.. ama eğitim almadan da olmuyor diye düşünenlerdenim..

kurslar ne kadar verimli olur bilmiyorum. ama öğrendiklerinizi geliştirebilmek sizin elinizde Belediyenin kursları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
Relax69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Relax69

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 28-11-2009 #6
sertifikadan çok eğitim düzeyini merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
onruynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onruynk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-12-2009 #7
kardeş ben istanbuldaki ismek kurslarına gidiyorum toplamda 130 saat egitim weriliyor photoshop illustrator ve flash dersleri war kurs sonunda meb onaylı sertifika weriliyor
Gittiğin kursun adı (Kursveren, Kurs merkezi veya Türü değil) ne acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
gorsel_reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorsel_reklam

Grafiker / Samsun

Alt 19-12-2009 #8
Arkadaşlar gezinirken dikkatimi çekti bende kendi yorumumu katmak istedim konuya. Öncelikle ben 2yıllık bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümü mezunuyum liseyi ticaret meslek lisesinde okudum (bundan bize ne diyen arkadaşları duyar gibiyim herneyse..) ticarette kaba olarak flash photoshop vb proğramlar gördüm üniversiteye gittiğimde de yanında birkaç program daha olmak üzere kaba olarak gösterildi. Kurs konusuna gelince bende kursa gittim ama pek bi faydası dokunmadı diyebilirim kimse bilgisinin %100'ünü paylaşmak istemiyor bunu farkına vardım (istisnalar) . En iyisi kitaplar diyebilirim al öğrenmek istediğin programların kitaplarını otur bilgisayarının başına karıştır karıştır kendin öğren "+" interneti kullan kim ne yapmış nasıl yapmış karıştıra karıştıra internette o kadar yararlı arkadaşlar var ki zora düştüğünde sormaktan çekinme. Bende sana anlattığım yolu izledim. Bi çok program biliyorum he şunuda söylemek istiyorum çok çok iyi biliyorum diyemem çok profesyonel değilim ama kendi işimi görecek kadar iyiyim. (Yorum yapacak arkadaşlar istediği gibi yorumlayabilir herşeyin mantıklı bi açıklaması vardır)
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 25-07-2010 #9
Arkadaşlar gezinirken dikkatimi çekti bende kendi yorumumu katmak istedim konuya. Öncelikle ben 2yıllık bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümü mezunuyum liseyi ticaret meslek lisesinde okudum (bundan bize ne diyen arkadaşları duyar gibiyim herneyse..) ticarette kaba olarak flash photoshop vb proğramlar gördüm üniversiteye gittiğimde de yanında birkaç program daha olmak üzere kaba olarak gösterildi. Kurs konusuna gelince bende kursa gittim ama pek bi faydası dokunmadı diyebilirim kimse bilgisinin %100'ünü paylaşmak istemiyor bunu farkına vardım (istisnalar) . En iyisi kitaplar diyebilirim al öğrenmek istediğin programların kitaplarını otur bilgisayarının başına karıştır karıştır kendin öğren "+" interneti kullan kim ne yapmış nasıl yapmış karıştıra karıştıra internette o kadar yararlı arkadaşlar var ki zora düştüğünde sormaktan çekinme. Bende sana anlattığım yolu izledim. Bi çok program biliyorum he şunuda söylemek istiyorum çok çok iyi biliyorum diyemem çok profesyonel değilim ama kendi işimi görecek kadar iyiyim. (Yorum yapacak arkadaşlar istediği gibi yorumlayabilir herşeyin mantıklı bi açıklaması vardır)
ve haklısın, herkes bildiğini paylaşsa güzel olur ama, herkes kolay öğrenmiyor...emek harcayarak öğrendiği içinde paylaşımcı değil, kendine saklıyor...Bende ticaret lisesindenim düz meslek alanım muhasebe olmasına rağmen bu yola merak sardım elimden tutan olsa belki daha da iyi olduğum günler olabilir...Belediyenin kurslarıama kimseden yardım almıyorum kendi yolumu kendim çiziyorum...
Bu mesajdan alıntı yap