Belirli Bir Bütçe İle İç Mekan Baskı Makinesinde Tavsiyeleriniz.

Dijital makineler - Belirli Bir Bütçe İle İç Mekan Baskı Makinesinde Tavsiyeleriniz. Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle herkese merhabalar elimde dijital baskı matbaa işlerinde kullandığım makinalar var ancak geniş ebat için iç mekan baskı makinası almayı düşünüyorum , dış mekan yerine iç mekan düşünmemin ...

destroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destroy

Matbaacı / İzmir

Alt 18-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle herkese merhabalar elimde dijital baskı matbaa işlerinde kullandığım makinalar var ancak geniş ebat için iç mekan baskı makinası almayı düşünüyorum , dış mekan yerine iç mekan düşünmemin sebebi makina fiyatı , şu anda bu işe ayırdığım 2000-2500 tl civarı bir mevla var elimde önerebileceğiniz makineler nelerdir şayet dış mekan almayı düşünürsem daha ne kadar ekleme yapmam gerekebilir öncelikli olarak bu rakamlara işimi görücek makine almayı düşünürüm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Hp desingjet 500 plus önerildi poster fotoğraf vesaire baskılarda başarılımıdır bilen arkadaşlardan rica ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 19-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hp 500 işinize yaramaz.
Bu mesajdan alıntı yap
destroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destroy

Matbaacı / İzmir

Alt 21-05-2010 #3
ben matbaa tarzı işlerde kullanıcam denilebilir, peki tavsiyeleriniz nelerdir ?
Bu mesajdan alıntı yap