Ben After Effects Programına Yeni Başladım

After Effects - Ben After Effects Programına Yeni Başladım ...

Ben After Effects Programına Yeni Başladım
gecer027 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gecer027

Fotoğrafçı / Gaziantep

Alt 04-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba Arkadaşlar ... Ben After Effects Programına Yeni Başladım . Hiç Birşey Bilmiyorum Sadece Hazır Projeleri Değiştirebiliyorum. Okul Arkadaşlarım İçin Bu Programla Bir Slayt Hazırlamak İstiyorum Bol Efektli Birşey. Bunun İçin Sizlerin Yardımına İhtiyacım Var... Lütfen Yardım Edin... :crying::crying:

sesimi duyan kimse yokmu ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,şunu belirtmek isterim programa yeni başladınız ve bol efektli bir animasyon yapmanız bir hayli zor ,çünkü öyle bir proje için camera ayarından,ışığına,key frameinden gölgesine kadar bir çok ince detayları bilmeniz gerekiyor ve bu da hemen olacak bir şey değil biraz çaba göstermeniz gerekecek bunları öğrenmek için ama resimlerden oluşan basit bir slayt gösterisi yapmanız için sizlere önerebileceğim bir ders videosu var.Dersi takip ederek başlangıç seviyesi derecesinde bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials, Plug-ins and Stock Footage for Post Production Professionals
Bu mesajdan alıntı yap
kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 05-01-2013 #3
evet bu site tutorial izleyip uygulamada çok güzel bir örnek, paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
gecer027 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gecer027

Fotoğrafçı / Gaziantep

Alt 10-01-2013 #4
Öncelikle çok teşekkür ederim.Ama ben Resimler üzerinde deyil videolar üzerinde birşeyler yapmak istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilirmisin.
Bu mesajdan alıntı yap
mtlgulec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtlgulec

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2013 #5
Öncelikle çok teşekkür ederim.Ama ben Resimler üzerinde deyil videolar üzerinde birşeyler yapmak istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilirmisin.

özelden bana mail adresini gönder oradan daha kolay yardımcı olurum sana. bunlar örnek çalışmalarım .
http://www.youtube.com/results?searc....1.PFaFgiTXq3s
Bu mesajdan alıntı yap