ben bir adet grafik hazırlamak istiyorum bana yardımm lazım program ne kullanabilirim

Deneme Çalışmalar - ben bir adet grafik hazırlamak istiyorum bana yardımm lazım program ne kullanabilirim ...

ben bir adet grafik hazırlamak istiyorum bana yardımm lazım program ne kullanabilirim
snngrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snngrup

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya17

Alt 09-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben snngrup için bir grafik hazırlamak istiyorum hangi programları kullanabilirim yada ne gibi şeyler yapabilirim çok professeionel birşey istemiyorum. teşekkürler şimdiden yanlış yere açtıysam özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel draw öneririm grup derken nedir müzük grubumu onu belirt eğer müzik grubuysa site içerinde müzikle ilgili vektörler fotograflar clipartlar mevcut onlardan yararlanabilirsin fontlarıda unutmayalım eğer kullanmayı bilmiyorsam diyorsan bunların hepsi sitede mevcut her tarafı dikkatlice incele derim ...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 10-04-2009 #3
word art. basittir, profesyönel değildir, hemencik yapabilirsin. istediğin gibi renklendirirsin.
Kırtasiyelerde falan görmüşsündür renkli hafifi eğrili büğrülü yazılar, onlar gibi işte. en çok 15 dakikanı alır. diğer programlara girersen kendini alamayıp günde 3 saat uykuyla bir kaç sene geçirceğin %80 lik bir ihtimal. Yol yakınken word art XD

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2009 #4
Bir grafiker ile bedeli karşılığında konu hakkında görüşün. Daha sorunsuz, istediğiniz gibi ve zevkli bir çalışma olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap