"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum

Sonuçlanan İlanlar - "Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum ...

deliibalta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliibalta

Hiç Biri / Çorum

Alt 25-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz.

Program/Seviye: Adobe İllustrator : İleri Seviye
Adobe Photoshop : İleri Seviye
Adobe Indesign : İleri Seviye
Corel Draw: İleri Seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çorum da ikamet edebilecek
Bay arkadaşlar için askerliğini yapmış
Maaş konusunda dolgun ( ama bu tabi size bağlı )
Tecrübeli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ( yan gelip yatma yok ne yazık ki )
Kendine güvenen ( ukala olmayan )

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum"Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2012 #3
"Maaş konusunda dolgun ( ama bu tabi size bağlı ) ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ( yan gelip yatma yok ne yazık ki )"

Umarım askeri ucrete 16 saat çalıştırmayı düşünmüyorsunuzdur "Ben bu işte iyiyim arkadaş" diyenler Biz bu sektörde iyiyiz. - Çorum