Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyor Sponsorlu Bağlantılar Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyo. Önceden böyle olmuyodu bi haftadır böyle lütfen yardımmlarınızı bekliyorumm..:sweating:...

Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyor
hasretimsana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

Alt 25-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyo. Önceden böyle olmuyodu bi haftadır böyle lütfen yardımmlarınızı bekliyorumm..:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dosyalardan birini paylaşırsanız ona göre cevap vermek daha kolay olur...
Bu mesajdan alıntı yap

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

Alt 25-11-2011 #3
Dosyalardan birini paylaşırsanız ona göre cevap vermek daha kolay olur...
Paylaşacak bişe yok ki buradan vektörel çalışma indiriyorum yada pcdeki hazır çizimlerden corele atıyorum resim olarak cıkıyo formatınıda değiştirip atsam yine resim cıkıyo.
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #4
Paylaşacak bişe yok ki buradan vektörel çalışma indiriyorum yada pcdeki hazır çizimlerden corele atıyorum resim olarak cıkıyo formatınıda değiştirip atsam yine resim cıkıyo.
siz aldığınız vectörel dosyaları sürükle bırak olarak mı yapıyorsunuz acaba? bu şekilde yaparsanız jpg görüntüsü olarak alırsınız.
CTL I yada i olarak dosyayı alırsanız sorun yaşamazsın sanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

hasretimsana

Grafiker / Kayseri

Alt 25-11-2011 #5
siz aldığınız vectörel dosyaları sürükle bırak olarak mı yapıyorsunuz acaba? bu şekilde yaparsanız jpg görüntüsü olarak alırsınız.
CTL I yada i olarak dosyayı alırsanız sorun yaşamazsın sanıyorum.
Onuda demedimm olmuyo :S
Bu mesajdan alıntı yap

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-11-2011 #6
ZxxxE dediği gibi bi dosya paylaşın bakalım çözüm üretelim Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyor hep beraber
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-11-2011 #7
Sözünü ettiğiniz vektörellerin uzantısı nedir?

Önizlemeleri yüklemeye çalışıyor olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-11-2011 #8
Ben buradan indirdiğim vektörelleri corele attığım zaman vektörel değil resim olarak açılıyo. Önceden böyle olmuyodu bi haftadır böyle lütfen yardımmlarınızı bekliyorumm..:sweating:
yaşadığınız sorun olan dosyayı buraya yükleyerek bir çözüm üretme girişimimizi engellemeyin,
yada sorununuza buradan çare bulamayacağınızı belirtmek isterim.
sonuçta NASA 'nın şifrelerini paylaşmayacaksınız bizimle.
Bu mesajdan alıntı yap

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-11-2011 #9
yaşadığınız sorun olan dosyayı buraya yükleyerek bir çözüm üretme girişimimizi engellemeyin,
yada sorununuza buradan çare bulamayacağınızı belirtmek isterim.
sonuçta NASA 'nın şifrelerini paylaşmayacaksınız bizimle.
:rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-11-2011 #10
bu dosyayı yükleyip bi açmayı deneyin.
dosya pdf formatındadır. http://ul.to/s4p62z1n

buda resim görüntüsü http://imgur.com/nP65k
deneyin ve hep beraber görelim sonucu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları