ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum

Karakalem - ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar ben daha lise 3 e gidiyorum yani daa çok yeniyim grafik tasarım bölümündeyim buda yaptıım çalışmalarım sizce nasıl ?...

Alt 01-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar ben daha lise 3 e gidiyorum yani daa çok yeniyim grafik tasarım bölümündeyim buda yaptıım çalışmalarım sizce nasıl ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 01-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen mesajlarınızda renkli harfler kullanmayınız. Öncelikle forum kurallarınızı okumanızı öneririm. Bu arada aramıza hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-11-2007 #3
pardon düselttim şimdi... teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-11-2007 #4
walla kardes cızdıklerın gusel olmus umut vadedıosun ne dıyeyım ..ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum maaşalah
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-11-2007 #5
tşk ederim ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 01-11-2007 #6
resim çizmek, hele hele kara kalemle calışmak cidden ayrı bır yetenek bana gore. dusunun gozlerınız optik mercek, beynınız ıse dijital bir yorumcu. eliniz ise printer..... bir tarayıcı gibi. gordugunu kagıta dokebılmek.

gelelim calısmalarına. bence sureklı olarak cızım calısmalarına devam et. cunku aran ve perspektif olarak bıraz daha alıstıma yapman gerekıyor gıbı dusunuyorum. ben bu ısın uzmanı degılım tabıkı ama mesela bırıncı resımde adamın ellerıne ve sandalyenın gorunuzune dıkkatını cekmek ıstıyorum

ıkıncı calısman ıse bıraz dogal gorunmuyor bence yanı dıkkatle bakarsan kol ve elın gorunuzu sandkı cansız bı varlık elı gıbı

umarım anlatabılmısımdır sana.
tabı bunlar benım gorebıldıklerım.

eline yuregıne saglık kolay gelsın dıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
jansuea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jansuea(28)

Hiç Biri / Sinop

Alt 01-11-2007 #7
çizimlerine bakınca yetenek var diyebiliyorum ama bu yeteneği çok geliştirmen lazım...bunun için de adobenin sölediği gb sürekli çizim yapman gerekiyo...umarım zamanla daha iyilerini yapıp bizimle paylaşırsınben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-11-2007 #8
yorumlarınıs için teşekkür ederim zaten ben yolun daha basındayım ve bu ilk insan çizimim henüz ayrıntılara girmediğimiz için böle oldu ama ilerde daha iyisini yapıcam

hatalarımı gösterdiğiniz içinde teşekkür ederim onları düseltmeye çalışıcam.. ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
piyanistalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyanistalp

Grafiker / Sivas

Alt 02-11-2007 #9
bencede perspektife dikkat etmen gerekiyor...bide korkma çizgi atmaktan bikaç çizgi olabilir ama doğru çizgiyi buldugunda desen daha tatlı durur bence ilk çalışmalarınmış o zaman önünde daha zaman var kendini tam anlamıyla verirsen bu işe başarırsın..başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-11-2007 #10
tşk ederim piyanistalp dediklerinizi dikkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kra kelm, karekalem, kare kalem, kara kalem, lise 3 karakalem