Ben Darphane den Harun Afişime Onay ...

Afiş Tasarımı - Ben Darphane den Harun Afişime Onay ... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu tam hazır bi afiş değil ve ben bu siteye yeni üye oldum siteye de çok hakim değilim. Ama yorumlarınızı yazarsanız sevinirim....

barcomac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barcomac

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu tam hazır bi afiş değil ve ben bu siteye yeni üye oldum siteye de çok hakim değilim. Ama yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Ben Darphane den Harun Afişime Onay ...Ben Darphane den Harun Afişime Onay ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yarenay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarenay

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herşeyden önce dikkatimi çeken para yazısında kullandığın paralar yazıyı poro olarak okutuyor. hatıra para tasarım yarışmasının da karakteri pek uygun gelmedi bana. toprağın üstüne uyguladığın siyah gölgeler aşağıda biraz karışıklık yaratmış. üzerinde biraz daha çalışmalısın bence (ki sende tam hazır olmadığını söylemişsin.)
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #3
eksikler çok.
yazı karakterinden resimlere arkadasın söylediği para konusuna göre..
yenşden kendini vererek yapmayı dene

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

barcomac

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #4
Yarenay ve Designgrafiker yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Ama bir de şunu anladım ki kompozisyonda ne yapmaya çalıştığını da anlatması gerekir insanın. Tasarım la ilgili yazıları okudumda başka yerlerde. Tasarımı yapan kişinin sunumu çok önemli.

Bilmem katılırmısınız...
Bu mesajdan alıntı yap
marduk23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marduk23

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
arka plandaki kurak toprak ve hemen üzerindeki su arasına güzel bi geçiş yapsan (ki çok kullanıldı ) daha iyi olur.bu şekilde kötü duruyo.yazı karakterleride tasarıma estetik katar.bu yüzden farklı fondlar dene ve güzel efekler verebilirsin.son olarak ta paraların iiyi durduğu söylenemez.
Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 16-09-2008 #6
Hatıra para tasarım yarışması ve su hattır yazılarının karekterleri kesinlikle olmamış o karekterleri değiştirdiğinde daha iyi olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap

barcomac

Yrd. Grafiker / İstanbul

photoshop dekupe problemi...

Alt 24-01-2009 #7
benim sorunum photoshop ta dekupe yaptığım paraları freehande getirdiğimde pathlerde kesiklikler olması ve bu durum TİFF formatında oluyor bitek. EPS de olmuyor ama EPS de bozuk gösterdiği için istemiyorum. Clippink path uygulamasını yapıyorum değerlerini veriyorum ama omuyor bu sorunu uun süredir yaşıyorum. Yardımcı olacak biri varmı acaba ?

Ben Darphane de olduğumdan bu tip işler yani parayla iligi işler çok var. Ben Darphane den Harun Afişime Onay ...
Bu mesajdan alıntı yap
mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #8
objeleri tek tek ele aldığımda fikir doğru diyorum ancak uygulama da sıkıntılar yaşamışsınız, başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 13-03-2009 #9
kompozisyonun işleniş şekli yanlış
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afisime, afişime, ben, darphane, den, harun, onay