Ben de MAC kullanmak istiyorum...

Macintosh - Ben de MAC kullanmak istiyorum... ...

jesmaat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jesmaat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar yaklasik 15 yildir PC kullaniyorum. UFak capta da tasarimlar yapmaya calisiyorum.

Yeni ise basladigim yerde iMacleri gordum ve asik oldum diyebilirim Ben de MAC kullanmak istiyorum... Renklerine, tasarimina vs vs... Sonrasinda bir MAC browseri olan Safari ile tanistim ve Internet Explorerla harcadigim yillarima yanmaktayim Ben de MAC kullanmak istiyorum... Hem 15 yildir PC kullanmanin verdigi sIkIntIdan, hem de tasarim yapan insanlar icin daha kullanisli oldugunu *duydugumdan* MACe gecis yapmak istiyorum. Fakat o kadar fransizim ki (ya da tarzi PCden cok degisik oldugu icin), yeniden yukleyemedim bile. Hatta CD surucunun nasil acildigini bulmak saatlerimi aldi :P

Uzun lafin kisasi MAC kullanicilarinin yardimina ihtiyacim var. Vakti olan benimle MSN araciligi ile iletisime gecebilir mi acaba?

Kurallarımızı[email protected],com

Tesekkurler simdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
birincisi mail adresinizi siliniz... buradan mail adresinizi vermeniz kurallar gereği yasak...
ikincisi macintosh'u anlatmak öyle bir kaç dakikalık bir iş değil... siz takıldığınız yerleri sorarsınız o zaman size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-12-2008 #3
Arkadaslar yaklasik 15 yildir PC kullaniyorum. UFak capta da tasarimlar yapmaya calisiyorum.

Yeni ise basladigim yerde iMacleri gordum ve asik oldum diyebilirim Ben de MAC kullanmak istiyorum... Renklerine, tasarimina vs vs... Sonrasinda bir MAC browseri olan Safari ile tanistim ve Internet Explorerla harcadigim yillarima yanmaktayim Ben de MAC kullanmak istiyorum... Hem 15 yildir PC kullanmanin verdigi sIkIntIdan, hem de tasarim yapan insanlar icin daha kullanisli oldugunu *duydugumdan* MACe gecis yapmak istiyorum. Fakat o kadar fransizim ki (ya da tarzi PCden cok degisik oldugu icin), yeniden yukleyemedim bile. Hatta CD surucunun nasil acildigini bulmak saatlerimi aldi :P

Uzun lafin kisasi MAC kullanicilarinin yardimina ihtiyacim var. Vakti olan benimle MSN araciligi ile iletisime gecebilir mi acaba?

Kurallarımızı[email protected],com

Tesekkurler simdiden.
Hep söyledim her zaman da söyleyeceğim. Önünüzdeki makine MAC olmuş PC olmuş hiç fark etmez. Teyerki işlenecek cevher içinizde bulunsun.

Email adresinizi vermişsiniz. Msn den size anlatılmasını talep etmişsiniz. Hiç mi düşünmüyorsunuz, buradaki insanların sizin msn vermenizi beklemediğini?

Madem msn den yardım isteyecektiniz. Peki bu sitede bizler ne yapıyoruz? İnsanlar gelsin özelden yardım istesin bizde çoğul yardım etmek yerine bir kişiye yardım edelim...

Böyle davranan insanların sonu gelmeyecek gibi...

Arkadaşlar... Burada sorduğunuz tüm sorular cevapları kadar değerlidir. Sizden sonra aynı konuda sıkıntısı olan bir insana yardım etmek için lütfen bu gibi isteklerde bulunmayınız!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
jesmaat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jesmaat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-12-2008 #4

Tesekkurler simdiden.
Insanlarla yuz yuze gorusme imkanimiz olmadigi icin (malum sanal ortam) ve zaman zaman anlik cevaplara ihtiyac duyulabildigi icin adres verdim. Kural ihlali olduysa affola.

Ancak "niye ozelden yardim istiyorsun, ne bicim zihniyet" cevabini yazana kadar; "Arkadasim kurulum CDsini koyup acilista C'ye basarsan CDden boot edip yuklemeye baslayacaktir" diye bir giris yapilsaydi bahsettiginiz amaca daha uygun olurdu sanirim. Hani paylasiyoruz ya...

Sonra ben de derdim ki CD'den ayni sekilde boot etmeyi denedim. Fakat herhangi bir sihirbaz gelmiyor. Sonra bilirkisi derdi ki o zaman sunu sunu sunu yap... Bu tur seyler hakkinda soru cevap teknigi ile ulasmak saatlerinizi alabilir. Adres verme sebebim bunun icindi.

Ne varsa googleda var. Kaprissiz kuralsiz...
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2008 #5
google adam da banlamaz
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2008 #6
Ben geç kalmışım ama şu soruyu sormak isterdim içimde kalmasın sormuş olayım:
"Arkadasim kurulum CDsini koyup acilista C'ye basarsan CDden boot edip yuklemeye baslayacaktir" diyebilecek kadar çok biliyordunuz madem, niye soruyorsunuz? Cevap veremeyeceksiniz biliyorum ama bazı sorular cevap için sorulmaz üzmeyin canınızı. Bilen biliyor bu sorunun cevabını.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ben, istiyorum, kullanmak, mac