Ben de varım.

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ben de varım. Sponsorlu Bağlantılar Selamlar buraya yazan bir çoğunuzun annesi, bir çoğunuzun ablası olarak benim de danışmak istediğim birşeyler var. Öncelikle belirteyim eğitimim bu konuda değil. 2003 ten bu yana karakalemle A-4 ...

Ben de varım.
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Ben de varım.

Alt 22-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar buraya yazan bir çoğunuzun annesi, bir çoğunuzun ablası olarak benim de danışmak istediğim birşeyler var. Öncelikle belirteyim eğitimim bu konuda değil. 2003 ten bu yana karakalemle A-4 kağıtlara çizdiğim çizimlerim var. Gören herkesin hayranlıkla bakması ve değerlendirilmesi gerekir demesi üzerine demo gibi sayısını dahi bilmediğim soyut tarzda olan bu desenlerimi ne yapacağımı bilememekteyim. Üniversite çağında değilim çocuklarım üniversiteye hazırlanıyor. Bilgisayarda paint de de çizdiğim bir çok kumaş, gipür, seramik ve halı desenine uyabilecek çalışmalarım var. Bunların da sayısını bilmiyorum. Ayrıca özel bir bilgisayar kursundan Corelx4 ve photoshop dersi aldım. Corelx4 programında gerçeğe yakın mücevher çizimleri yaptım. Şu anda hiçbir yerde karşılaşamayacağınız çalışmalarım var. Yaşım 42 ve ilk defa birşeyler yapmak için bu kadar hevesliyim. Özellikle pırlanta ve mücevher tasarımında çalışmak istiyorum ama nasıl başlanır nereye danışılır ne gibi bir yol haritası oluşturulur onu da bilmiyorum. Bu yaşında ne yapacaksın diyen birisi varsa lütfen umudumu kırmasın çünki elimden tutan hiç kimse olmadığı için zaten üzgünüm. Yaptığım çizimlerin hepsini toparlayıp yakmak geliyor içimden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Böyle bir birikiminiz ve yeteneğiniz varsa değerlendirmek için geç bile kalmışsınız...
Keşke çalışmalarınızdan bazı örnekleride görebilseydik.
Bizimle paylaşırsanız seviniriz.
O zaman daha objektif ve doğru yaklaşımlar, eleştiriler yada yönlendiremeler yapılabilir.
Aramıza hoşgeldiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-03-2010 #3
birşeyler yapmak için çabalamış, kurslar almışsınız umarım yaptıklarınız en güzel şekilde değerlendirilir.İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
karaböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaböcek(29)

Hiç Biri / Samsun

Alt 22-03-2010 #4
hoşgeldin ablacım...
buradaki abilerimiz,ablalarımız ya da işini bilen kardeşlerimizin size yardım edeceğinden eminim
Bu mesajdan alıntı yap
graf_ipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_ipek

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2010 #5
Merhabalar üzülecek bir şey yok bu kadar çok çalışmanız varsa paylaşmanızı tavsiye ederim.Burdan sizi yönlendirebiliriz hatta iş bile bulabilirsiniz bunlarla ilgili belli mi olur?Emeklerinizi yakmayınız sonra daha çok üzülürsünüz...
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 22-03-2010 #6
Selamlar buraya yazan bir çoğunuzun annesi, bir çoğunuzun ablası olarak benim de danışmak istediğim birşeyler var. Öncelikle belirteyim eğitimim bu konuda değil. 2003 ten bu yana karakalemle A-4 kağıtlara çizdiğim çizimlerim var. Gören herkesin hayranlıkla bakması ve değerlendirilmesi gerekir demesi üzerine demo gibi sayısını dahi bilmediğim soyut tarzda olan bu desenlerimi ne yapacağımı bilememekteyim. Üniversite çağında değilim çocuklarım üniversiteye hazırlanıyor. Bilgisayarda paint de de çizdiğim bir çok kumaş, gipür, seramik ve halı desenine uyabilecek çalışmalarım var. Bunların da sayısını bilmiyorum. Ayrıca özel bir bilgisayar kursundan Corelx4 ve photoshop dersi aldım. Corelx4 programında gerçeğe yakın mücevher çizimleri yaptım. Şu anda hiçbir yerde karşılaşamayacağınız çalışmalarım var. Yaşım 42 ve ilk defa birşeyler yapmak için bu kadar hevesliyim. Özellikle pırlanta ve mücevher tasarımında çalışmak istiyorum ama nasıl başlanır nereye danışılır ne gibi bir yol haritası oluşturulur onu da bilmiyorum. Bu yaşında ne yapacaksın diyen birisi varsa lütfen umudumu kırmasın çünki elimden tutan hiç kimse olmadığı için zaten üzgünüm. Yaptığım çizimlerin hepsini toparlayıp yakmak geliyor içimden
Bu yaş dediğiniz, hiç de öyle ileri bir yaş değil.. Yaz sonu, sonbahar başı gibi.. Daha kışa epey var yani..

Merak etmeyiniz, sizden yaşlılar da var.. (Hiç belli etmiyorlar, ama varlar..) Ben de varım.D

Çalışmalarınızı da görebilmek dileğiyle.. Hoşgelmişsiniz.. Ben de varım.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 22-03-2010 #7
Mücevher tasarımı yapmak istiyorum demişsiniz. Bazı üniversitelerin (örneğin kütahyada var diye biliyorum) takı tasarım bölümleri var. Bence orada okuyan ya da ders veren birileriyle iletişime geçerseniz sizi yönlendirebilirler...

Azminizi kırmadan devam edin bence de... Kolay gelsn...
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-03-2010 #8
İlginize teşekkür ederim. Resim yüklemeyi denedim ama başaramadım. Yardımcı olursanız sevinirim. :smile:

El eskizlerim, paint te yaptıklarım ve corelx4 te hazırladığım takı örneklerinden çok küçücük bir bölümü göndermeye çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 22-03-2010 #9
İlginize teşekkür ederim. Resim yüklemeyi denedim ama başaramadım. Yardımcı olursanız sevinirim. :smile:
Foruma Resim Yüklemek

Çalışmalarınızı heyecan içerisinde bekliyoruz.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-03-2010 #10
Ben de varım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags