Ben grafik tasarımcı olmak istiyorum. Hangi liseye gitmeliyim?

Kantin - Ben grafik tasarımcı olmak istiyorum. Hangi liseye gitmeliyim? ...

ethem kaye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ethem kaye

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 02-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben 8. sınıf öğrencisiyim . okulun bitmesine az kaldı ve lise tercihleri başlayacak . ben grafik tasarımcı olmak istiyorum . hangi liseye gitmeliyim (çankırı) nevzat ayaz anadolu öğretmen lisesine puanım yetiyor . o liseye gidersem grafik tasarımcı olma ihtimalim varmı ? yoksa illa güzel sanatlar veya meslek liselerine falan mı gitmem lazım ? şimdiden teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

conelyus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

conelyus

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gidebiliyorsan herahngi bir güzel sanatlar lisesine git. gidemiyorsan çokta önemli değil çünkü üniversiteyi kazanıp herhangi bir bölüm kazandığın zaman sana daha önce eğitim görmemiş bir embesil gibi muamele edeceklerdir. güzel sanatlar liselerinde okumak gerçekten çok eğlenceli tavsiye ederim.. ama başka bir lise okuman da grafiker olmana engel değil... diyeceğim o ki kazanabiliyrosan bir güzel sanatlar lisesi kazan, olmuyorsa.. dışardan bol bol oku ve https://www.behance.net/ , https://dribbble.com/ gibi siteleri takip et... 3-5 ay içerisinde eğer yeterince istekliysen lisede ve üniversitede göreceğin eğitimden çok daha fazlasını edinirsin rahat ol. sen yeterki iste.
Bu mesajdan alıntı yap