Ben patron olsaydım...

Graficafe - Ben patron olsaydım... ...

Ben patron olsaydım...
genc grafiker brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Ben patron olsaydım...

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde “ben olsaydım, böyle yapmazdım” türü eleştiriler her zaman yapıla gelmiştir. Yalnız işin öneri ve somutlaştırma kısmında pek bir şey gelmediği de aşikâr… İstedim ki memnuyetlerimizi,öneri ve şikayetlerimizi sıralayalım.

Ben patron olsam;

Personel memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışırdım.
Memnun personel büyük oranda memnun müşteri demektir. Formüle edersek, memnun personel= memnun müşteri=işletme geleceği(+). Somutlaştırmak gerekirse, personel memnuniyeti ilk olarak ücretlerden geçer. Zamanında ve hak ettiği ücreti verdiğimiz takdirde personelin çok daha rahat ve kendini vererek çalışacağı tecrübelerle gözlenmiş bir gerçek. Personele verilecek değer aidiyet duygusunu artıracaktır ki bu da kanımca kaliteli hizmetin birinci önceliği.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Çingeneye beylik vermişler, önce babasını asmış". Ben patron olsaydım...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-05-2012 #3
Ben patron olsaydım vay personelin haline ki ne vay vay vay ..................vay vay............................................... .................................................. .................................................. .......
Bu mesajdan alıntı yap

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2012 #4
Ben patron olsaydım vay personelin haline ki ne vay vay vay ..................vay vay............................................... .................................................. .................................................. .......
hee bu konu kesin kapatılır Ben patron olsaydım...D
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-05-2012 #5
Zaten açanda kabahat Ben patron olsaydım...DBen patron olsaydım... ...
Bu mesajdan alıntı yap
bülent35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bülent35(32)

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2012 #6
Ülkemizde “ben olsaydım, böyle yapmazdım” türü eleştiriler her zaman yapıla gelmiştir. Yalnız işin öneri ve somutlaştırma kısmında pek bir şey gelmediği de aşikâr… İstedim ki memnuyetlerimizi,öneri ve şikayetlerimizi sıralayalım.

Ben patron olsam;

Personel memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışırdım.
Memnun personel büyük oranda memnun müşteri demektir. Formüle edersek, memnun personel= memnun müşteri=işletme geleceği(+). Somutlaştırmak gerekirse, personel memnuniyeti ilk olarak ücretlerden geçer. Zamanında ve hak ettiği ücreti verdiğimiz takdirde personelin çok daha rahat ve kendini vererek çalışacağı tecrübelerle gözlenmiş bir gerçek. Personele verilecek değer aidiyet duygusunu artıracaktır ki bu da kanımca kaliteli hizmetin birinci önceliği.
personel içinde varsa ve hak ediyorsa bunların hepsi alır orda hakkı alamazsa başka yerde rahatlıkla alır yine alamazsa gider gider kendi işinin patronu olur Ben patron olsaydım...
Bu mesajdan alıntı yap

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2012 #7
konuda bir yanlış anlaşılmamı var anlayamadım gittiBen patron olsaydım... Mevzuda çok basit halbuki siz patron olsaydınız ne yapardınız? ya da ne yapmazdınız?
Bu mesajdan alıntı yap
twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2012 #8
konuda bir yanlış anlaşılmamı var anlayamadım gittiBen patron olsaydım... Mevzuda çok basit halbuki siz patron olsaydınız ne yapardınız? ya da ne yapmazdınız?
sen çalışanlarına bu kadar kibar davran sonra ilk yapacakları iş kendi aralarında sendika kurup senin karşına geçmek olur sonrada dahada fazlasını isterler.. en basitinden niye senin koltuğun benimkinden daha pufuduk derler... isteyecekleri paraları saymıyorum bile... Ben patron olsaydım... ben patron olsam çalışanları ayağından zincirler elime kırbacı alır. çalışın len derdim Ben patron olsaydım...))
Bu mesajdan alıntı yap

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2012 #9
sen çalışanlarına bu kadar kibar davran sonra ilk yapacakları iş kendi aralarında sendika kurup senin karşına geçmek olur sonrada dahada fazlasını isterler.. en basitinden niye senin koltuğun benimkinden daha pufuduk derler... isteyecekleri paraları saymıyorum bile... Ben patron olsaydım... ben patron olsam çalışanları ayağından zincirler elime kırbacı alır. çalışın len derdim Ben patron olsaydım...))
Seni gidi patron seni Ben patron olsaydım...
Bu mesajdan alıntı yap