Ben serkan 19 yasındayım kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - Ben serkan 19 yasındayım kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Ben serkan 19 yasındayım kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum 1 yıl lık deneyimim var acık lıse de okuyorum proqramlr.coreldraw.ilistrator.freehand.photoshop. orta sevıyede biliyorum..tel.:0539 271 70 89 ayrıca adresındenden ulasabılırsınız.. ...

serkan bek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan bek

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 10-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben serkan 19 yasındayım kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum 1 yıl lık deneyimim var acık lıse de okuyorum proqramlr.coreldraw.ilistrator.freehand.photoshop. orta sevıyede biliyorum..tel.:0539 271 70 89 ayrıca adresındenden ulasabılırsınız.. sultanbeyli..
http://www.grafikerler.net/uyeler/247758/serkan-bek/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ben serkan 19 yasındayım  kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum veya Ben serkan 19 yasındayım  kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
markizreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

markizreklam

Hiç Biri / İstanbul

stajer

Alt 21-01-2011 #3
avrupa yakasında bulunan ajansımıza stajerler alınacaktır, stajer maası verilectir.

0212 518 7880

MURAT SERİN
Bu mesajdan alıntı yap
mrged isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrged

Webmaster / İstanbul

Alt 14-02-2011 #4
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap