ben yeni başlıyorum quarka ve gazete tasarımı için kullancağım ama nasıl başlamalı

QuarkXPress - ben yeni başlıyorum quarka ve gazete tasarımı için kullancağım ama nasıl başlamalı Sponsorlu Bağlantılar ben yeni başlıyorum quarka ve gazete tasarımı için kullancağım ama nasıl başlamalı nasıl ilerlemeli bana yardım eder msisiniz:sweating:...

ben yeni başlıyorum quarka ve gazete tasarımı için kullancağım ama nasıl başlamalı
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya19

Alt 02-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben yeni başlıyorum quarka ve gazete tasarımı için kullancağım ama nasıl başlamalı nasıl ilerlemeli
bana yardım eder msisiniz:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle bu konulara bir göz atabilirsiniz.

Gazete tasarımı ile ilgili bilgiler...

QuarkExpress sorunları

http://www.grafikerler.net/gazete-ic...ri-t13151.html

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 06-06-2010 #3
peki gazetedeki o renkli alanlar varya şu yazarların isimleri vs yazıyor o renkli kısımları photoshopda yada freehande de mi yapılıp quarka atılıyor. çok yabancıyım şu programa hala korkudan başlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap