ben yeni üye meltem

Afiş Tasarımı - ben yeni üye meltem ...

ben yeni üye meltem

ben yeni üye meltem

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bn okulu tanıtacak bir afiş yapmam gerekio lütfen bana fikir verin bn daha bu sene görüorum bu programları yardıma ihtiyacım var:>:>
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

setire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setire

Grafiker / Adana

Alt 24-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm
okulun fotograflarını temin et ilk önce varmı bilmiyorum ama..
Sonra nasıl bir ölçüde yani kağıt büyüklüğü ne olucak..
tanıtım yazıları hazır mı sen mi kafandan yazacaksın...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 24-03-2008 #3
Dostum okul kendini tanıtacak bir afişi neden sana verdiki; Grafikerlik hakkında veya grafik programlarındaki tecrüben ne kadar. Hadi sana diyelimki fotoğraları bul birde program corel, freehand, photoshop, bu programlardan birinde yeni bir sayfa aç ve işlemeye başla. Ne kadar yardımcı olabiliriz bu şekilde. Sen iyisimi biraz sitedeki konuları incele, programlar hakkındaki konulara bak eksik noktalarını sor yardımcı olalım.

Ardakaşlar ben artık okulların verdiği internet ödevlerinden bıktım usandım. Öğretmenler bu ödevleri neye göre veriyor. Öğrencinin evinde bilgisayarı yok. Ne yapcak bu öğrenci interne kafeleremi gidecek veya benim gibi hatır gönül bir eşine dostunamı yaptıracak. 10 yaşında - 9 yaşında bir çocuğun kafelere gitmesi ne kadar doğru. Okullarda Bilgisayar derslerinde bu konular neden ele alınmıyor veya okullarda neden ücretsiz bilgisayar ve internet öğrencilere sağlanmıyor. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2008 #4
hiç uraşma bulundun ili söle dökümanları hazır et siteden bir arkadaşa riica et oluru buben yeni üye meltemD emeklemeden yürümek olurmu arkadaşım ben yeni üye meltem
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-03-2008 #5
arkadaşlar ama bn yeterince hakimim photoshop ve guarka şimdi ise freehand öğreniorum sadece yardım istediğim konu nasıl bişi yapmamla lgili yani görsellik=)nasıl yapacağım deiil=)=)

ayrıca resimlerim var ve slogan bulurum siz tasarım görsellikten haber verin bn 5-6 tane yaptım ama daha iiisini yapmak istiorum =)
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #6
hiç uraşma bulundun ili söle dökümanları hazır et siteden bir arkadaşa riica et oluru buben yeni üye meltemD emeklemeden yürümek olurmu arkadaşım ben yeni üye meltem
Rica eden edene. Bu rica hangi ülkenin para birimi?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2008 #7
arkadaşlar ama bn yeterince hakimim photoshop ve guarka şimdi ise freehand öğreniorum sadece yardım istediğim konu nasıl bişi yapmamla lgili yani görsellik=)nasıl yapacağım deiil=)=)

ayrıca resimlerim var ve slogan bulurum siz tasarım görsellikten haber verin bn 5-6 tane yaptım ama daha iiisini yapmak istiorum =)
Siz Yaptıklarınızdan Bir Kaçını Bizlerle Paylaşın Bizde Ona göre Yorum Yapalım Bilgi Alışverişi her zaman faydalı olur ama önce birşey olması gerekir ortada ben yeni üye meltem

ben yeni üye meltem
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2008 #8
Siz Yaptıklarınızdan Bir Kaçını Bizlerle Paylaşın Bizde Ona göre Yorum Yapalım Bilgi Alışverişi her zaman faydalı olur ama önce birşey olması gerekir ortada ben yeni üye meltem

ben yeni üye meltem
öğrenci okula göre biraz büyükmü olmuş ne ben yeni üye meltem
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-03-2008 #9
pek alışamadım siteye nasıl çalışma eklicem =)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-03-2008 #10
super yanitti tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
okulu tantacak afi