Bende merhaba diyeyim

Hoşgeldiniz - Bende merhaba diyeyim ...

Bende merhaba diyeyim
silmarillion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silmarillion

Grafiker / Yalova

Bende merhaba diyeyim

Alt 20-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.Aslında bir grafik tasarımcısı değilim.Ben sadece tasarıma olan meraktan buradayım.Çünkü önümde 3ds max,photoshop,corel draw ve autocad açık ben onlara bakıyorum onlar bana bakıyor.Bu işi kıvıracağım dedim kendime ve bu serüvene başladım.Sizlerinde bilgi ve tecrübeleri ile iyi bir birikim kazanacağıma inanıyorum.
Bir uyarıda bulunayım ben çok sık eleştiri yapan biriyim.Huyum bu.Herşey mükemmel olana kadar rahat duramam.Şimdiden çalışmalarınıza burnumu sokarsam affınıza sığınayımBende merhaba diyeyim
Sakın forum kurallarını okuyun da demeyinBende merhaba diyeyimÇünkü okudumBende merhaba diyeyim

Hepinize iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(35)

Grafiker / Şırnak

Alt 20-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
holgeldiniz, iyi forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-02-2008 #3
Hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
By_Desıng_Omer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_Desıng_Omer(33)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 20-02-2008 #4
Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.Aslında bir grafik tasarımcısı değilim.Ben sadece tasarıma olan meraktan buradayım.Çünkü önümde 3ds max,photoshop,corel draw ve autocad açık ben onlara bakıyorum onlar bana bakıyor.Bu işi kıvıracağım dedim kendime ve bu serüvene başladım.Sizlerinde bilgi ve tecrübeleri ile iyi bir birikim kazanacağıma inanıyorum.
Bir uyarıda bulunayım ben çok sık eleştiri yapan biriyim.Huyum bu.Herşey mükemmel olana kadar rahat duramam.Şimdiden çalışmalarınıza burnumu sokarsam affınıza sığınayımBende merhaba diyeyim
Sakın forum kurallarını okuyun da demeyinBende merhaba diyeyimÇünkü okudumBende merhaba diyeyim

Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

öncelikle hoş geldiniz oki siz eleştiden hoşlanıyorsunuz bende bayılırım eğerki eleştirecekseniz en azından bildiğiniz konu hakkında eletirilerde bulunmanızı öneririm yoksa eleştirirken eleştirilerin altında kalmayın. hayırlı forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #5
Nickinizi hayatımda okuduğum en güzel kitaptan almışsınız. Grafik tasarımına ilgi duyuyorsanız umarım hayal gücünüz Tolkien kadar iyidir. Zira ben Tolkien'ın ki gibi bir hayal dünyası henüz görmedim.

Foruma hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
silmarillion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silmarillion

Grafiker / Yalova

Alt 20-02-2008 #6
Teşekkür ederim.

By_Desıng_Omer
Uyarınızı dikkate alacağım.Eleştirilerden kaçmam.Altında kalacaksam kalayım.Bilmediğim konuya merakla yaklaşırım.Hata yapacaksam yaparım.Hata yapmayan insan nasıl öğrenecek?Ben tasarım hakkında en az sizler kadar detaylı bilgilere sahibim.Sahip olmadığım tek şey hayal dünyamı çizgilere aktaramamak.Yani programları kullanamamak.Sizlerin aldığı eğitimi almamış olabilirim.Tasarım konusunda,sanat konusunda bir sürü ingilizce kitap ve metin okumuşumdur.Bunları okurken yazarın hayal dünyasına ve kişiliğine(Biyografisine) kadar inmişimdir.Ben çizgiyi çizgi olsun diye çizmem.O çizgiye ruh yüklemedikten sonra herkes çizgi çizer.Bilmediğim konularda sizlerden yardım beklerim.Eleştiri yapıp altında kalacağım yerler elbette olacaktır.Sizler galiba yaptığınızı satma peşinde olduğunuz için eleştiriyi sadece müşteriden almayı beklersiniz.Yanılıyor muyum?Yaptığınızı nede olsa müşteriniz alacak.Ama unutmayın ki o müşterinizin piyasaya sunacağınıda alacak olan benim.Müşterilerinizin yapacağı ankete yada ürün hakkında değerlendirme panosuna ürün hakkındaki değerlendirmeyi yazacak olanda benim.Bilmediğim konularda eleştiri yapmamaya dikkat edeceğim.Uyarınızı memnuniyetle yerine getireceğim.Benim amacım tasarımlarınıza kötü niyetle yaklaşmak değil mümkünse daha iyiye taşımak ve yapmış olduğunuz tasarımları ileride bende yapabilmeyi ummak olacak.

h.salma
Hayal gücüm J.R.R.Tolkien kadar iyi olmasa da arkadaşlarım hayal gücüm hakkında dehşete düştükleri olmuştur.Hayal etmeyi çok severim.Günümün 3/2'si hayal etmekle geçiyor diyebilirim.Tolkien müthiş bir insandı.Eserlerini 3 dilde okudum.Tolkien'in hayal gücünü tam anlamıyla çizgiye dökecek bir kişi tanımıyorum daha.Fakat başarılı olanlarda yok değil.Tolkien bu dünyada değilde kendi kurduğu bir orta dünyada yaşıyordu.Tolkien seven birine rastladığım için mutluyum.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-02-2008 #7
Hoşgeldiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
Karaca Serin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karaca Serin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 20-02-2008 #8
Silmarrion hoşgeldin sanırım, güzel.
Tolkien'in hayalini kimle, kimlerle mukayese ederek, ''Tolkien'in hayal gücünü tam anlamıyla çizgiye dökecek bir kişi tanımıyorum'' diyorsunuz? Ama dürüstsünüz, tanımıyorum diyerek.

Hem şu da var; Tolkien'in hayalleri biz Türklerin hayalatıyla benzeşmez. Tolkien Batı dunyasının mitolojisinden yararlanıp kurgu yapmış bir zevattır. Halbuki bizim efsanelerimizde bu tür -fazlasıyla gerçeküstü- kurgular yer almaz. Bizdeki hikayeler daha bir ayakları yere değen konumdadır... Kendi tarihinizin öykülerini okursanız, Tolkien'den daha fazlasını hayal etme gücünüz olabildiğini -belki de- görebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-02-2008 #9
Teşekkür ederim.

By_Desıng_Omer
Uyarınızı dikkate alacağım.Eleştirilerden kaçmam.Altında kalacaksam kalayım.Bilmediğim konuya merakla yaklaşırım.Hata yapacaksam yaparım.Hata yapmayan insan nasıl öğrenecek?Ben tasarım hakkında en az sizler kadar detaylı bilgilere sahibim.Sahip olmadığım tek şey hayal dünyamı çizgilere aktaramamak.Yani programları kullanamamak.Sizlerin aldığı eğitimi almamış olabilirim.Tasarım konusunda,sanat konusunda bir sürü ingilizce kitap ve metin okumuşumdur.Bunları okurken yazarın hayal dünyasına ve kişiliğine(Biyografisine) kadar inmişimdir.Ben çizgiyi çizgi olsun diye çizmem.O çizgiye ruh yüklemedikten sonra herkes çizgi çizer.Bilmediğim konularda sizlerden yardım beklerim.Eleştiri yapıp altında kalacağım yerler elbette olacaktır.Sizler galiba yaptığınızı satma peşinde olduğunuz için eleştiriyi sadece müşteriden almayı beklersiniz.Yanılıyor muyum?Yaptığınızı nede olsa müşteriniz alacak.Ama unutmayın ki o müşterinizin piyasaya sunacağınıda alacak olan benim.Müşterilerinizin yapacağı ankete yada ürün hakkında değerlendirme panosuna ürün hakkındaki değerlendirmeyi yazacak olanda benim.Bilmediğim konularda eleştiri yapmamaya dikkat edeceğim.Uyarınızı memnuniyetle yerine getireceğim.Benim amacım tasarımlarınıza kötü niyetle yaklaşmak değil mümkünse daha iyiye taşımak ve yapmış olduğunuz tasarımları ileride bende yapabilmeyi ummak olacak.

h.salma
Hayal gücüm J.R.R.Tolkien kadar iyi olmasa da arkadaşlarım hayal gücüm hakkında dehşete düştükleri olmuştur.Hayal etmeyi çok severim.Günümün 3/2'si hayal etmekle geçiyor diyebilirim.Tolkien müthiş bir insandı.Eserlerini 3 dilde okudum.Tolkien'in hayal gücünü tam anlamıyla çizgiye dökecek bir kişi tanımıyorum daha.Fakat başarılı olanlarda yok değil.Tolkien bu dünyada değilde kendi kurduğu bir orta dünyada yaşıyordu.Tolkien seven birine rastladığım için mutluyum.
Öncelikle hoş geldiniz diyorum. Umarım aradığınızı bulabilirsiniz.

Sitemiz de bulunan profesyonel olarak bu iş ile ilgilenmekte olan arkadaşlarımın da benim gibi düşünerek sadece yaptığı işleri "meslektaşları" ve "tüketiciler" gözü ile eleştiriler almak ve kendisini daha iyi geliştirmek adına paylaşım yapmaktadır. Ya da internet ortamında kendi portfolyo sunu oluşturup referans çalışmalarını burada yayınlamaktadır. Yani sizin dediğiniz gibi sadece amaç müşteri yorumu değildir.

Bir diğer kırmızı ile belirttiğim konuya gelecek olursak. Hayal gücü elbette ki bizlerin en önemli sermayesidir. Fakat 3/2 zaman ayırmakta yapmaya yetecek kadar zamanı bizlere bırakmaya bilir. Hayal güzel bir kahvaltıdır. Fakat kötü de bir akşam yemeğidir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 20-02-2008 #10
HOşgeldinizz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bende, merhaba, diyeyim