bende ögrenmek istiyorum

Karakalem - bende ögrenmek istiyorum ...

bende ögrenmek istiyorum
soner1034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soner1034

Grafiker / İstanbul

bende ögrenmek istiyorum

Alt 12-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hepınızın ellerıne saglık cok guzel calısmalar gordum bende kara kalem calısması yapmak ıstıyorum ve nerden baslıyacagımı bılmıyorum bana yardımcı olursanız ve yol gosterırsenız sevınırım sımdıden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yapmak istiyorum demekle olacak şey değil bu ama... eğer bu yeteneğe sahipseniz zaten ucundan başlamış sayılırsınız... ilerletmekse amacınız forumda karakalemle ilgili tekniklerin anlatıldığı konuları bulabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2008 #3
Hevesli olmanız çok güzel.
Öncelikle çok iyi bir gözlemci olmaktan başlayabilirsiniz.
Teknik özellikleri öğrenme aşamalarını harfi harfiye uygularsanız kesin sonuçlar alabilirsiniz.Umarım birazda olsa elinizin yatkınlığıda mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap
soner1034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soner1034

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #4
bakarak cızımlerım daha once cok ıyıydı kendı capımda cızerdım orta okulda sonra lısede grafıtı ıle bıraz ugrastım ıllegal olarak ama sımdı ugrasmıyorum ama teknıklerı ogrenırsem yapabılecegıme ınanıyorum elımın yatkınlıgının oldugunu dusunuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
esrahsen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrahsen

Ressam / Konya

Alt 13-11-2008 #5
başlangıç olarak evdeki mat objeleri çiz,daha sonra karakalem örnek resimlere bakarak bir çalışmaya gölgelendirme nasıl verilir buna bak,düzenli olarak haftanın en az iki gününü ver (yoksa her defasında unutursun) bol bol bu şekilde testi vazo meyve saksı vb objeleri çalış ve daha sonra en yakındaki yeni mezunlaradan bir resim öğretmenine göster, durumunu kontrol etsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Tags
bende, istiyorum, ogrenmek, ögrenmek