Benden bazı resimler :)

Resim - Benden bazı resimler :) Sponsorlu Bağlantılar mümkün olduğunca tarihlerini yazacağım.Arkadaşlar naif bir ressam olduğumu ilkokul hariç hiç bir resim dersime öğretmen girmediğini tamamen kendi araştırmalarım sınama yanılma ile yaptığım resimlerimden bazı örnekler bunlar. Aslında ...

Ressam Halil ŞİKAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ressam Halil ŞİKAR

Ressam / Afyonkarahisar

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mümkün olduğunca tarihlerini yazacağım.Arkadaşlar naif bir ressam olduğumu ilkokul hariç hiç bir resim dersime öğretmen girmediğini tamamen kendi araştırmalarım sınama yanılma ile yaptığım resimlerimden bazı örnekler bunlar. Aslında binlerle ifade ederim ama bizim zamanımızda yoktu böyle internet falan nereden bilebilirdimki bir gün lazım olabileceğini. Kendime en çok kızdığım konu arşiv oluşturmamam. Hoşgörülerinize Benden bazı resimler :)
bolu gölcük gölü

bolu gölcük gölü 2
Yedi göller- kuğulu göl
bolu çepni akkayalar
Bunlar 1991 den Benden bazı resimler :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mükkemmell... Bu görüntüler mükemmel tek diyeceğim bu... Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2008 #3
Sizin Yaş 60 Var Galiba Benden bazı resimler :) Reimde 40 falan gibisiniz Maaşallah valla güzel çalışmalar Benden bazı resimler :)
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2008 #4
tebriker.... gercekten harika.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2008 #5
Yaş tecrübe demektir... Sanırım arkadasım sizin çok tecrübeli oldugunuzu düşündü... Bu konuda hiç yanılmadığı kesin... Siz içinizdeki aşkı çok güzel anlatınız bize... aşkınız daim kalsın...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

Ressam Halil ŞİKAR

Ressam / Afyonkarahisar

gömdün resmen beni matrix :)

Alt 13-03-2008 #6
Sizin Yaş 60 Var Galiba Benden bazı resimler :) Reimde 40 falan gibisiniz Maaşallah valla güzel çalışmalar Benden bazı resimler :)
Ağlayacağım şimdi Benden bazı resimler :) Thematrix öldürüver bari :P ben 21.03.1959 günü saat 18:10 da doğmuşum. babam sağlık memuru imiş tam yazmış yau Benden bazı resimler :) Güncel bir resmimi koymak şart oldu .Narsisit dersin sen şimdi :P Benden bazı resimler :)
Bu mesajdan alıntı yap
sebograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebograph(36)

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2008 #7
çalışmalarınızın tamamını hayranlıkla izledim özellikle karakelm çalışmalrınıza hayran kaldım çünkü bende karakalem çiziyorum ama amatör sizinki gibi değil gerçekten harika daha nediim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-03-2008 #8
Çalışmalarınız Gerçekten Çok Güzel Tebrik Ederim Bir Bolu'lu Olarak Bolu'nun Resimlerini Burada Görmek Ayrı Bir Güzel Teşekkürler Paylaşımınız İçin.. Kolay Gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 13-03-2008 #9
keyifli çalışmalar ellerine emeğine sağlık.
çöp adam bile çizemem ben.
hayranlıkla bakarım böyle çalışmalara.

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Ressam Halil ŞİKAR

Ressam / Afyonkarahisar

Alt 13-03-2008 #10
Çalışmalarınız Gerçekten Çok Güzel Tebrik Ederim Bir Bolu'lu Olarak Bolu'nun Resimlerini Burada Görmek Ayrı Bir Güzel Teşekkürler Paylaşımınız İçin.. Kolay Gelsin...
Bunlar bir seri serginin arda kalanları idi. Bolu seka showromunda açmış olduğum iç mekan sergisi içerisinde 19 adet bolu konulu resim vardı ve hepsi boluda doğadan direkt çalışılmıştı. 29 günde tamamlamış ve inanılmaz keyif almıştım. İşletmenin tahsis ettiği bir 2 kabin pikapla ailem ve ben hayatımın tatilini yaptım . Mevsimde baharsonu yaz başı idi Benden bazı resimler :) anladın sen onu Benden bazı resimler :) en güzel zamanında !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benden, baz, resimler